Sevgililer günü için sevgiliye alınabilecek en mantıklı hediye??

Sponsorlu Bağlantılar

Unstable01

Unstable01

Üye
c).hepsi:D..içimden ne geliosa onu al bnce cok istedgi bişide olablr güzl olur onuda unutamaz zaten :) ve mutlu olur..

emre19877

Üye
Sevgilinize hayatının en anlamlı ve özel hediyesini verin ona kitap yazın
arkadaşlar sevgiliye ozel kitap yapıyoruz sizin verdiğiniz bilgilerden yola çıkara ya da tamamen sizin yazdığınız yazılar ,özel anılarınızdan.Kitap kapağı tasarımı yine size özel olusturuluyor arzu edenler sitemizi inceleyebilirler sevgilinizehediye.com

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hala bırlıkte isenız önümüzdekı sevgılıler gününe özel fikir verebılırım:ehe

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Ben daha hiç almadım :(

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yoo istemem sen gel yeter :op:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Vay sertiz he :naughty:

kahramanfth

Üye
Geçenlerde arkadaşım nişanlısı için internette sevgiliye hediye ararken bir site bulduk. Öyle pahalıda değil aslında bulduğumuz site. Fiyatı gayet normal. Sitede sizin adınıza kitap yazıyorlar. Sizden sipariş verirken bazı bilgiler istiyorlar ve 100-110 sayfa aralığında bir kitap oluşturuyorlar. Bence sevgiliye hediye olarak verilecek çok güzel bir hediye. Uzun yıllar saklanacak bir hediye. Torunlarınızın torunlarına kalabilecek bir hediye. İleride sevgilime hediye olarak ben de düşünmüyor değilim. site adı:

kalennder

Üye
Geçenlerde arkadaşım nişanlısı için internette sevgiliye hediye ararken bir site bulduk. Öyle pahalıda değil aslında bulduğumuz site. Fiyatı gayet normal. Sitede sizin adınıza kitap yazıyorlar. Sizden sipariş verirken bazı bilgiler istiyorlar ve 100-110 sayfa aralığında bir kitap oluşturuyorlar. Bence sevgiliye hediye olarak verilecek çok güzel bir hediye. Uzun yıllar saklanacak bir hediye. Torunlarınızın torunlarına kalabilecek bir hediye. İleride sevgilime hediye olarak ben de düşünmüyor değilim. site adı:

Güzel bir düşünce..

Ama ben geçen gün bir hediye gördüm bana çok hoş ve orjinal geldi. İlginç sevgililer günü hediyesi arıyorsanız bunu pas geçmeyin derim.

Eğer sevgililer gününde sevdiğinize onu hem şaşırtacak hem sevindirecek kısacası sıradışı bir hediye almak isterseniz tıklayın.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hort :ehe
ısınız gucunuz yokmu kardeşler teeee 2010 konusu...
Konu dısı burası aç bir konu :kop2:

enkazcı

Üye
yuh abi ya konu hortlatılmış :d: :aha::aha::aha::aha::aha::aha:

merveseda

merveseda

Üye
bana sevgilim yıldönümümüzde ıstiridye icinde inci almıstı .cok dogaldı ve cok hosuma gitmişti.istiridyeden kendın cıkartıyodun ıncıyı. burda gosterıyor nasıl oldugunu bakmak ıstersenız

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
tavşan

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
sevgilimi var hepsi aynı halt

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Kendinin çok değer verdiğin ve bunu kız arkadaşının bildiği bir eşyanı verebilrisin

ece.clk34

Üye
bana gitar almışlardı :)

Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.Haliyle onları şaşırtacak birşeyler bulmak gerekiyor. tarzında ilginç sevgiliye hediye önerisi olan var mı ??Önerilerinizi bekliyorum.

Astrosman

Astrosman

Üye
Gene hort :naughty:

spy ghost

spy ghost

Üye
hort ama ben konuya cevap getirdim diyorumki şöyle birşeyler yapın :d: [video=youtube;ZTOR_PgfQ7c]http://www.youtube.com/watch?v=ZTOR_PgfQ7c[/video]

Üst Alt