Erkek Sevgiliye İlginç Hediye Önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

 • 20 Eylül 2012
 • 1179 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 20 Eylül 2012 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Değer verdiğiniz erkekleri ve bayanları memnun etmek için onlara kişiye özel ahşap kaplamalı zarif ve pratik sigara tabakaları hediye edebilirsiniz. Takı ve aksesuarlarla mükemmel bir uyum içerisinde kullanabilen bir sigara tabakası ayrıca üzerinde özel olarak işlenen isim ve logo barındırıyor. Sigara tabakalarının çift yüzlü olmasından dolayı gerek işlemeli yüzü gerek sade yüzü üstte kalacak şekilde ortama göre kullanılabilir. Hediye edeceğiniz kişinin kişinin sigara tiryakisi olmasına gerek yok, görselliği sayesinde sigaraya tamamen yabancı olan kişileri de etkileyen tasarımlara sahip bu tabakalardan birini almak herkesi memnun eder.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  İçi ve dıştaki çerçeve kısmı gümüş krom ve çift yüzünde ahşap kaplaması olan bu tabaka, gümüşyüzüğü, gümüş rengi veya kahverengi tonlarında saat kordonu olan birinin görünümüme tamamen uyum sağlayacak bir dizayna sahip.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Bu sigara tabakasını üzerine hediyenin sahibi olacak kişinin veya sizin isminizin baş harfleri ile birlikte özel bir tarih veya bir imza işletebilirsiniz. Böylece, hediye ettiğiniz kişinin tabakayı her görüşünde zihninde siz canlanırsınız. Erkeğe hediye olarak verilebilecek büyük beğeni kazanan sigara tabakasını sizinle paylaşıyoruz.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Üzerindeki kaplaması sayesinde elinize aldığınızda yumuşak dokunuş hissi veren ve bir o kadar da şık görünen bu tabaka iyi bir seçim olabilir. Çerçevesi ile gümüş ve metalik renkteki aksesuarlar; kaplaması ile de altın rengi aksesuarlarla müthiş bir uyum içerisinde kullanılabilir.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Tamamen el işçiliği ürünü yüzde yüz ahşap (ceviz ve benzeri) sigara tabakası almak da isteyebilirsiniz. Üzerine kazıma, yakma, baskı veya kaplama yaptırabilir isterseniz sadeliğini bozmadan alıp hediye edebilirsiniz. Eski bir köstekli saat ile birlikte inanılmaz bir görsel uyum yaratmak isteyenlere bire bir. Kişiye özel hediye seçenekleri arasında yer alan bu ürün sunabileceğiniz en değerli hediyeler arasında yer alıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Ahşap kaplamalı ve üzerinde nazar boncuğu bulunan bu sigara tabakasının ayrıca aynası da var. Sigara kullanan bir bayana hediye ederseniz çantasında ayrıca ayna taşımasına gerek kalmayacak.

  Sevgi o kadar kutsal bir duygudur ki, onu ifade etmek istediğiniz de karşınızdaki kişinin anlayabileceği en özel şekilde sergilemek istersiniz. Sevgilinize sevginizi en iyi şekilde sunmak istiyorsanız size önerebileceğimiz bu kalp ödülleri çok hoşunuza gidecek. Ufak bir hikâyeyle kıvılcımlanır aşk ve sevginizin kalbi ufaktan atmaya başlar. Daha sonra farklı boyutlar kazanır ve özel günlerinizde ‘ ne hediye alsam acaba? ‘ diye kararsızlığa düşersiniz. Tatlı telaşlardır bunlar ve siz sevgi büyüttüğünüz o insana ne hediye verirseniz verin beğeneceğini bilirsiniz.. Ama içinizde hediyelerin en özelini almanız konusunda çırpınan bir kuş bulunur. Ve sevdanız büyüdükçe o kuşta büyür. Sevgi tohumunu saçtıkça can suyuna ihtiyaç duyarsınız ve o an sevdiğinizin sizi hayatta tuttuğunu farkedersiniz. Sizin için pek çok fedakârlıkta bulunan sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatmaya ne dersiniz? Kişiye özel hediye olarak sunulabilecek en güzel seçeneklerini incelemeye hazırsanız, buyrun!

  Sevgiliye Özel Kalp Ödülü

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Sevgilinize en özel hediyeyi sunmaya hazır olun! Sevgi sunulabilecek en değerli varlığımız ve bu sevgiyi hak eden insana en özel hediyeleri vermek istemez misiniz? Bu kalp ödülleri emin olun sevgilinizi çok mutlu edecek.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Bu kalp ödülüne istediğiniz tasarımı yaptırma hakkına sahipsiniz.. Görenleri büyüleyecek olan bu aşk dolu ödüller sevgililer gününde, sevgilinizin doğum gününde vb. özel günlerde verilebilecek en hoş hediye seçeneklerinden birisi! Sevginizi hissettirmenin en özel yöntemini sizlerle paylaşıyoruz.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Tüm dillerle sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi belirtebileceğiniz bu ödül sevgilinizin elinden düşmeyecek. Daha önce bu kadar özel bir hediye almamış olan sevgilinize farklı duygular yaşatmaya hazır olun! Herkesin hayalindeki ödül seçeneklerinden olan bu ürün sevginizi ölümsüzleştirmeye geliyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Sevgiliye sunulan her hediye sevdiğinden geldiği müddetçe hep özel ve güzeldir. ‘ Ne de olsa ben veriyorum, sevgilim beğenir ‘ gibi bir düşünceye kapılmanız sizi hüsrana uğratabilir. İçine sevginizi de dahil edeceğiniz her şey beğeni kazanır. Siz de sevgilinize sevginizi yaşatacak en özel sürprizi yapmaya hazır olun!

  < Resmi açmak için tıklayın >


  İstediğiniz modelini sevgilinize sunabileceğiniz bu kalp ödülleri sevgililerin arasındaki bağı daha da kuvvetlendirmeye geliyor. Siz de her şeyin en güzeline layık olan sevgilinize unutamayacağı sürprizler yapın!

  < Resmi açmak için tıklayın >


  En özel mesajları içeren bu kalp ödülü sevgiliye verilebilecek en romantik seçenekler arasında yer alıyor. Erkeğe hediye olarakta sunulabilecek bu romantik seçenekler aşkınıza ne kadar sadık olduğunuzu gözler önüne serecek.
   


  Yazan: asisedef06

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 20 Eylül 2012 #2

  man20

  man20

  güzelmiş :oke: Emeğine sağlık tatlım :)
   
 3. 20 Eylül 2012 #3

  Purgatory-

  Purgatory-
  umarım sevgilim böyle önerileri dikkate almaz :D
   
 4. 20 Eylül 2012 #4

  El~PisToLeRo

  El~PisToLeRo
  Berbatlar bence ama yinede :tşk:
   
 5. 20 Eylül 2012 #5

  ia.phlvn

  ia.phlvn
  :kop2:
   
 6. 20 Eylül 2012 #6

  CABBAR

  CABBAR
  Maxicep'e üyeyse söyle Bu konuya girmesin :ehe
   
 7. 20 Eylül 2012 #7

  haydaravısyon

  haydaravısyon
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/07/2019 - 19:51