Sevdiğim kız . . .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mcnpl4

mcnpl4

Üye
konus ama vakit kaybetme olumsuz olmasibhic konusmayip sikinti cekmekten daha iyi.

ka_za

ka_za

Üye
Konuş sonucuda buraya yaz merak ettim

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
konuşmam lazım hiç değilse ilerde sıkıntı çekmem.kabul etme olasılığıda var gibi oyüzden gidip konuşucam okula gitmeye başlıyalım bi :) inşallah kabul eder

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar açılmaya karar verdim Allah'ın izniyle bu hafta bitiricem :) tutucam kolundan senden hoşlanıyorum ama söyliyemiyorum.cevabın ne olur bilmem ama ben senden çok hoşlanıyorum.bakalım cevap ne olacak hayır derse ne yaparım o an bilmiyorum.evet derse de gene bilmiyorum :) en merak ettiğim yer de burası.ben söyledikten sonra acaba ne olacak evine filan mı bırakıcam.

ka_za

ka_za

Üye
evet arkadaşlar açılmaya karar verdim Allah'ın izniyle bu hafta bitiricem :) tutucam kolundan senden hoşlanıyorum ama söyliyemiyorum.cevabın ne olur bilmem ama ben senden çok hoşlanıyorum.bakalım cevap ne olacak hayır derse ne yaparım o an bilmiyorum.evet derse de gene bilmiyorum :) en merak ettiğim yer de burası.ben söyledikten sonra acaba ne olacak evine filan mı bırakıcam.

İnşallah olumlu geçer kardeşim takipteyim :)

ümran

Üye
ah şu kızlar :hmmm

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Yine yardımınıza ihtiyacım var.sevdiğim kızın numarası bende var ve whats up da açık görüyorum ama benim numaram onda yok.her açık gördüğüm de yazmak istiyorum ama ne yazıcam nasıl yazıcam bilmiyorum. Kızın onu sevdiğim den haberi de var.nerden aldın filan derse ne dicem

Bi an kendimi gördüm merak etme bişey olmaz ben lisedeyken öyleydim numarasını almıştım ama konuşamadım sonra kıza açıldım ama olmadı :D olmayınca olmuyo yani yapcak bişey yok ama duygularından eminsen git ve konuş her türlü sonucada kendini hazırla . Şimdiden kolay gelsin kardeşim :oke:

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
sağolun inşallah hayırlısı bakalım kaderimiz iz de birbirimiz yazıyorsak olur. Bu hafta bitiricem inşallah cevap ne olur bilmem ama karar verdim bi bende senden hoşlanıyorum dese ne yapacağımı ne diyeceğimi bilemem :) gerçi hayır sadece arkadaş olarak görüyorum seni derse de ne diyeceğimi bilmiyorum

- - - Eklendi - - -

whats up olayı bitti ya konuştum numarası var artık yüz yüze söylemeye çalışıcam baktım yapamıyorum whats up dan yazıcam

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
12 gün geçti hadi ama okullar kapanmadan konuşacaksan konuş artık
ben olsam çoktan konuşmuş su dolu pet şişeyi kafama yemiştim

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Git söyle artık kafan rahat olur en azından ayrıca olumsuz bi cevap gelirsede sakın üzülme bir sürü kız var sen istemesen bile bigün mutlaka oluyo :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abicim rahat ol konuş ama tavsiyem şu olabilir yüz yüze konuş daha ciddi gösterir seni

ümran

Üye
ah ah şu kızlar :hmmm

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Pardon Kuzenim yazdı diye başla ,gerisi gelir :ehe

• Beğen
Tepkiler: Joker
ka_za

ka_za

Üye
Naptın hala konuşmadın mı?

hikmet366

hikmet366

Üye
Aynnen konuştun Mu Ne Dedi Kız Sana Kesin [ Çıkarım Demiştir ] :hmmm

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
yok ya nerde konuşamadım konuşamıcam da bu gidişle.whats up tan yazmayı düşünüyorum :) çünkü yapamıcam.

• Beğen
Tepkiler: Joker
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt