Sevdiğim kız . . .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
ah şu kızlar :hmmm

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Beyler çocuğun içini karartmayın ya :D korkma kardeşim hiç bişey olmaz git konuş olmazsada olmaz.Aşk acısı falan hikaye siz hiç sevdiğiniz birinin ölümüne şahit oldunuzmu ? Hayat sadece kızlardan ve aşktan ibaret değil.Çok daha büyük acılar var o yüzden bırakın bu çok acı çektim ayaklarını.Birde annesini kaybeden bir çocuğa sorun bakayım acı neymiş.Neyse umarım dediklerim anlaşılmıştır.Kalın sağlıcakla :)

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
konuya baştan bakıyorum ümran isimli arkadaş en az 5 kere aynı şeyi yazdı.anlamıyorsan yazma arkadaş.
Çok fırsat geliyor ayağıma ama ben bir şey yapamıyorum mecbur whats up dan yazıcam

x-scarface

x-scarface

Üye
Ya herro ya merro dene şansını :naughty:

• Beğen
Tepkiler: versino2
canertopal

canertopal

Üye
benim de var başımda kızla bakışıyoz ediyoz ama emin olmadım bi türlü :hmmm kesin bi hareket sezersem kim ne derse desin düşünmeden yardırcam sonuçta amaç mutlu olmak milletin ne dediği umrumda değil:pro:

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
yazmaya karar verdşm konuşmayı bile hazırladım.cevabın ne olur bilmem ama senden hoşlanıyorum filan yazdım bilmeni istiyorum filan dedim yarın göndericem tam toparlayıp sizde yardımcı olursanız sevinirm :) yüz yüze olmuyor :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
evet sonunda konuştum ve olmadı :( :( sınıf arkadaşı olarak kalalım dedi tüm dünyam yıkıldı ben senin hissettiğin gibi hissetmiyorum dedi bitti herşey şuan bi boşluktayım

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
evet sonunda konuştum ve olmadı :( :( sınıf arkadaşı olarak kalalım dedi tüm dünyam yıkıldı ben senin hissettiğin gibi hissetmiyorum dedi bitti herşey şuan bi boşluktayım

kapris yapıyor

ılgınbursa

Üye

Kendini sakın salma belki böylesi daha iyi olacakmış bundan sonra yaşayacak olduğun şeylere bak ben böyle yaptım. Sevgilim benden 2 ay önce ayrıldı ilk başlarda ne yapacağımı bilemedim senin dediğin gibi boşluktaydım sanki ilk 2.3 hafta zor sonra yavaş yavaş unutmaya yeni uğraşlar bulmaya çalışınca kolay sana bunu yaşamış biri olarak en iyi tavsiyemdir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yazmaya karar verdşm konuşmayı bile hazırladım.cevabın ne olur bilmem ama senden hoşlanıyorum filan yazdım bilmeni istiyorum filan dedim yarın göndericem tam toparlayıp sizde yardımcı olursanız sevinirm :) yüz yüze olmuyor :)

Eger boyle yaptiysan hata etmissin... Kizin gozunde kendine guvenmeyen biri olarak kalirsin... Bu cok onemli bir sey mesela bende bir kizla tanismistim ama sirf elini sikma seklinden dolayi 1-0 geride baslamistim olmadi da zaten...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sevdiğim kız beni face'de erkek kardeşi olarak kaydetmişti :d:

- - - Eklendi - - -

Akraba evliliğine ilk defa sıcak baktım :ehe

ka_za

ka_za

Üye
En azından seni bozup ortalikda rezil etmemis öyleleride var. sevin bile bence

ümran

Üye
Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında
en güzel çare, dağ ile karı başbaşa
bırakmaktır.
Gün gelip karlar eridiğinde; dağ yolunuzu
gözleyince en güzel cevap, başka bir
dağdan selam yollamaktır.

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
çok seviyordum çok hoşlanıyordum nasıl unutucam bilmiyorum.nasip kısmet değilmiş deyip unutmam lazım ama zor olacak.muhabbet filan etmicem face whats filan silicem gördükçe içimi yakıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt