Sevdiğim kız . . .

• 21 Mart 2013
  • 2530 Okunma
  • 60 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yine yardımınıza ihtiyacım var.sevdiğim kızın numarası bende var ve whats up da açık görüyorum ama benim numaram onda yok.her açık gördüğüm de yazmak istiyorum ama ne yazıcam nasıl yazıcam bilmiyorum. Kızın onu sevdiğim den haberi de var.nerden aldın filan derse ne dicem

Yazan: versino2
  2. Gönül meselesinin utanması olmaz.Sadece bi merhaba dedinmi gerisi gelir merak etme . Erkek adamsın az yürekli ol

erergun bunu beğendi.
  3. :spr

4. Numaranı kuşlar söyledi de ruyamda gördüm de aklımdan bir sayı tutdum o da senin numaranmış de

nefretsiz bunu beğendi.
  5. ve kız telefonu pencereden aşağı atar :kop:

şerbetci bunu beğendi.
  6. ajanim de. yok deme:ehe kizin haberi var dedin peki seni gorunce tavri nasil oluyo ordan anlayip ona gore yazabilirsin istekli gibiyse hic sıkıntı yapmaya gerek yok ama kizi disarda goruyosan telefondan halletme işini

7. off off bu kızlar

8. Çığlık filiminde bir sahne vardı seri katil sindiyi arıyordu numaramı nerden aldın diyodu

[video=youtube;LWxSBbBX4fs]http://www.youtube.com/watch?v=LWxSBbBX4fs[/video]

9. Konuşurken çok dikkatli ol yoksa bi daha cevap bile vermez ,adı üstünde kız üç harfi iştee

şerbetci bunu beğendi.
  10. git yuzune soyle mesaji samimi olmak icin kullan

11. 6 ay çekindim senin gibi. birgün tak etti ve açıkladım herşeyi. biraz naz falan oldu ama sonuç:

iki yıl olacak beraberiz, kismetse yakında evleneceğiz inşallah.:)

niyetinde asrın ahlak sorunu olan flört olmasın. seveceksen adam gibi seveceksin. cinsi hislerini tatmin için değil, dünya da hayat arkadaşın ahirette de can yoldaşın olması için seveceksin

niyetinde sadece bu dediklerim varsa emin ol Rabbim yardım edecektir. evlenmek peygamberimizin şiddetle istediği bir eylemdir.

mutluluklar dilerim.

şerbetci bunu beğendi.
  12. hepinize teker teker teşekkür ederim.yok şükür öyle cinsi hislerle konularla alakalı filan değil gönülden seviyom.2 ay sonra bir daha görüşemicez lise son ikimizde.herkes git yüzüne söyle diyor da işte mesele orda.arkadaşına söyledim oda söyledimi söylemedi ama söyledim dedi tahmin ediyordum demiş.yani eğer arkadaşı doğru söylüyorsa biliyor uzun zamandır.bi yazsam gerisi gelecekte kimsin dediğinde cevap vermek çok zor gelir bana :D :D tıkanırım ben o soruda :D ondan sonrasıda önemli tabi sormazda nerden aldığımı ne desem bilmiyorum :D

- - - Eklendi - - -

dışarda hiç görmüyorum bide şu sınavlar o yüzden 0 bitek okulda.tavırları nasıl anlamıyorum ki ama arkadaşlarımla muhabbet iyi benim çok çok az :D

13. bence hç teklif etme

14. Kız böyle havalı concon tiplerdense hiç bulaşıpta kendini küçük düşürme haha bu bana böyle dedi diye anca dalga geçer et onları, normal bir kızsa hiç bekleme at açıl söyle aşk insanı bulduruyor numaranı falan yardır git hiç korkma :D

15. Aranızda masumane bakışlar varsa konuş.
    Şansını denemezsen eğer gerçekten seviyorsan ömrünün en büyük pişmanlıklarından birini yaşayacaksın ilerde haberin olsun :)

16. ne yalan söyliyim biraz havalı :)valla derslerde filan bakıyorum göz göze geliyoruz.sanki hep bana bakıyormuş gibi.işte sırf hayat boyu pişmanlık çekmemek için konuşucam dalga bile geçse

17. bence konuşma :hmmm

18. Konuş yoksa içinde kalıcak o ben okulun son günleri çıkma teklifi etmiştim ve kabul etti bu sana cesaret versin

19. bence konuşma :hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 15:01