Sevdiğim kız . . .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
Sevdiğim kız . . .
Yine yardımınıza ihtiyacım var.sevdiğim kızın numarası bende var ve whats up da açık görüyorum ama benim numaram onda yok.her açık gördüğüm de yazmak istiyorum ama ne yazıcam nasıl yazıcam bilmiyorum. Kızın onu sevdiğim den haberi de var.nerden aldın filan derse ne dicem

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Gönül meselesinin utanması olmaz.Sadece bi merhaba dedinmi gerisi gelir merak etme . Erkek adamsın az yürekli ol

• Beğen
Tepkiler: erergun
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Numaranı kuşlar söyledi de ruyamda gördüm de aklımdan bir sayı tutdum o da senin numaranmış de

• Beğen
Tepkiler: nefretsiz
mcnpl4

mcnpl4

Üye
ajanim de. yok deme:ehe kizin haberi var dedin peki seni gorunce tavri nasil oluyo ordan anlayip ona gore yazabilirsin istekli gibiyse hic sıkıntı yapmaya gerek yok ama kizi disarda goruyosan telefondan halletme işini

BYFECI

BYFECI

Üye
off off bu kızlar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Çığlık filiminde bir sahne vardı seri katil sindiyi arıyordu numaramı nerden aldın diyodu

[video=youtube;LWxSBbBX4fs]http://www.youtube.com/watch?v=LWxSBbBX4fs[/video]

Joker.

Joker.

Üye
Konuşurken çok dikkatli ol yoksa bi daha cevap bile vermez ,adı üstünde kız üç harfi iştee

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
furkan5800

furkan5800

Üye
git yuzune soyle mesaji samimi olmak icin kullan

messevim

messevim

Üye
6 ay çekindim senin gibi. birgün tak etti ve açıkladım herşeyi. biraz naz falan oldu ama sonuç:

iki yıl olacak beraberiz, kismetse yakında evleneceğiz inşallah.:)

niyetinde asrın ahlak sorunu olan flört olmasın. seveceksen adam gibi seveceksin. cinsi hislerini tatmin için değil, dünya da hayat arkadaşın ahirette de can yoldaşın olması için seveceksin

niyetinde sadece bu dediklerim varsa emin ol Rabbim yardım edecektir. evlenmek peygamberimizin şiddetle istediği bir eylemdir.

mutluluklar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: şerbetci
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teker teker teşekkür ederim.yok şükür öyle cinsi hislerle konularla alakalı filan değil gönülden seviyom.2 ay sonra bir daha görüşemicez lise son ikimizde.herkes git yüzüne söyle diyor da işte mesele orda.arkadaşına söyledim oda söyledimi söylemedi ama söyledim dedi tahmin ediyordum demiş.yani eğer arkadaşı doğru söylüyorsa biliyor uzun zamandır.bi yazsam gerisi gelecekte kimsin dediğinde cevap vermek çok zor gelir bana :D :D tıkanırım ben o soruda :D ondan sonrasıda önemli tabi sormazda nerden aldığımı ne desem bilmiyorum :D

- - - Eklendi - - -

dışarda hiç görmüyorum bide şu sınavlar o yüzden 0 bitek okulda.tavırları nasıl anlamıyorum ki ama arkadaşlarımla muhabbet iyi benim çok çok az :D

ümran

Üye
bence hç teklif etme

nub09

Üye
Kız böyle havalı concon tiplerdense hiç bulaşıpta kendini küçük düşürme haha bu bana böyle dedi diye anca dalga geçer et onları, normal bir kızsa hiç bekleme at açıl söyle aşk insanı bulduruyor numaranı falan yardır git hiç korkma :D

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Aranızda masumane bakışlar varsa konuş.
Şansını denemezsen eğer gerçekten seviyorsan ömrünün en büyük pişmanlıklarından birini yaşayacaksın ilerde haberin olsun :)

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
ne yalan söyliyim biraz havalı :)valla derslerde filan bakıyorum göz göze geliyoruz.sanki hep bana bakıyormuş gibi.işte sırf hayat boyu pişmanlık çekmemek için konuşucam dalga bile geçse

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

ümran

Üye
bence konuşma :hmmm

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Konuş yoksa içinde kalıcak o ben okulun son günleri çıkma teklifi etmiştim ve kabul etti bu sana cesaret versin

ümran

Üye
bence konuşma :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...