Sensör Kararma Sorunu ÇÖZÜM - llKinGSTarll

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Sensör Kararma Sorunu ÇÖZÜM - llKinGSTarll
Arkadaşlar telefonun üzerinde sensör vardır oraya dokununca kararır ve adamı gıcık eder artık kararmaya sonn !!! Bunları uygulayın ve Kararmaya son...

1.Adım: Menü/Ayarlar/Telefon/Ekran/ve Parlaklık seçeneğine tıklıyoruz ve parlaklığı tam ortaya getirin yada çok az yükseltin çok az 2. adıma geç

2.Adım:
Extra button 4.0 uygulamasını telefonunuza kurun,kurduktan sonra programı açın sonra menüye geri dönün,Sonra ekrana 2 yeni buton eklenecektir soldaki yeni butona basın orada uygulamalar vardır orada PARLAKLIK yazanı seçin daha sonra yuvarlak çubuğu ortaya getirin sonra orada bir LİGHT SENSÜR yazar orda bir düğme var on/of ona bir kere tıkla sonra hiç dokunmadan oradan çık daha sonra menüden extra button uygulamasına gir ve seçeneklere tıkla ve çıkış'a bas daha sonra uygulamayı kaldır bu kadar.

Extra Button: Mralshahawy Belle Extra Buttons V4.00[0] Symbian Belle Unsigned Türkçe Metyuu - MaxiCep
-------------
----------------------------------------------------------------------------------------

NOT: Arkadaşlar artık kararma kalktı ama sağdece arama yaparken kararabilir çünkü üst tarafta arama yaparken kırmızı ışık yanar ondan kaynaklanıyor ama ginede telefonunuz kararmıyacak .

!!! ALINTI DEĞİL ARIN TERİ !!!

! BİR BEĞENİYİ ÇOK GÖRMEYİN VEYA TEŞEKKÜRÜ !

• Beğen
Tepkiler: musti_candan, muhammed4949 ve CaptainPrice.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Direkt sensörü devre dışı bırakma modu uygulasak :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Arama yaparken ekran tuş kilidi devreye girer kulağınla ekranda her hangi bir işlem yapmaman için
yani bir sebebi var o kararmanın :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve muhammed4949
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Arama yaparken ekran tuş kilidi devreye girer kulağınla ekranda her hangi bir işlem yapmaman için
yani bir sebebi var o kararmanın :)
Çok işe yarar bi özellik yanağımla kapatıp dururdum ben :ehe

asigsasi

asigsasi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
adam dahi olmuş herşeye bi çözümü var :D
ekran kararma suresini geciktiremiyormuyduk ayarlardan zaten!
bu arada telefon beklemeye gectiginde kararmiyormu ekran?
yani ekrani niye bosuna uyanik tutmak icin bu islemleri yapicaz anlamadim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
konuyu sistem modlama bölümüne açmış bende yönetime bildirdim durumu programın özellikleri için konu mu açılır diye oradan buraya almışlar :ah

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bazı telefonlarda bu sorun ile rastlaşılıtor ve ekran kararma geciktirme falan bir işe yaramaz çözümü işte bu konuda light sensörünü kapatınca sorun kalkıyor

yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Darqos
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evet Birde Bu Sensörden Dolayı Kaynaklanan Birşey Daha Oda Güç Tasarrufunda 5 Sn Sonra Gece Ekran Parlakliğinin Artması Aksini Yapacağina ARtıyor :) Bug Çok Ekran Tıklayınca Geç Aydınlanıyor Başa Bela :destere:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Bende yok öyle bişey :no:

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Tünele Filan Girerken Artmıyormu Parlaklık :blink:
Ya katdeşim bu parlaklıkla ilgili bir şey değil bu sorun yani elini sensöre uzattığın zaman ekran kararıyor anladınmı arama yaparkendoluyo bu sorun herkese bu sorun çatmaz sorun Light sensör den kaynaklanıyor :oke: Anladınmı güzel kardeşim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Allah ALlah :blink:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Remzi sen slide unlock pro ndesk falan mı kullanıyon
Bahsettiğin sensör sorunu telefonla alakalı değil çünkü kullandığın herhangi bir program ışık sensörünü(kırmızı ışık) kullanıyor sen elini falan götürünce doğal olarak kararıyor :oke:

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Remzi sen slide unlock pro ndesk falan mı kullanıyon
Bahsettiğin sensör sorunu telefonla alakalı değil çünkü kullandığın herhangi bir program ışık sensörünü(kırmızı ışık) kullanıyor sen elini falan götürünce doğal olarak kararıyor :oke:
Yok kardeşim Ben telefonu aldığım ilk günden beri o hata vardı hiç program yüklemedim servise verdim hattahiç bir şey yapmadılar

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Aynı sorundan 4 kez servise verirsen ya teli değiştirirler ya da yerine 520 verirler :oke:

• Beğen
Tepkiler: Darqos

Üst Alt