Evols Sensör Takılma Sorunu *ÇÖZÜM* - llKinGStarll

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Evols Sensör Takılma Sorunu *ÇÖZÜM* - llKinGStarll
MERHABA ARKADAŞLAR
Herzamanki gibi bir sorunu gine çözdüm ve çözmeye devam ediceğim ve hiiç yorulmayacağım.Konuya geçelim, Evols cfw'si yaptım ve sensör Yatma veya kalkma takılıyordu o problemi %50 Çözdüm ve denedim ve herzanki yaptığım gibi başarılı oldu İşleme geçelim.

1.Ayarlar/Telefon/Sensör ayarları ve otomatik ekran ayarları kısmına 16 kere basıp çekin tele reset atın.
2.Screen Rotation Speed (fast) [ekran dönüş hız modu] ndan çıkan zipin içindeki private dosyasını e: ana dizisine atıyoruz c2z4bin yaması aktif olmalı (10282F0F.txt Eskisini yedekleyin sonra kavga etmeyin)Link:https://www.maxicep.com/forum/attachments/fast-rotate-zip.161712/
3.Mralshahawy Belle Extra Buttons V4.00 ı yüklüyoruz ve açıyoruz programı ekrana yeni iki buton gelecek biz soldakini seçiyoruz üst taraftaEkran dön yazısı var ona tıklayın ve ekranın altına 3 ekran şekli var biz en sağ taraftakini seçiyoruz sonra uygulamayı kaldırıyoruz. Link: Mralshahawy Belle Extra Buttons V4.00[0] Symbian Belle Unsigned Türkçe Metyuu - MaxiCep
4.Son olarak telefonu restart'layın
Arkadaşlar artık ekran %50 Takılı kalmıyacak
%100 Yapamadım çünkü o cfw den kaynaklanıyor cfw yapımcısından.

Çözüm Yapmaya Devam Edeceğim :zong: :hehe:

ARKADAŞLAR BİZZAT KENDİM YAPTIM ALINTI DEĞİLDİR !!!

Bir Beğeniyi veya Bir küçük Teşekkürü çok görmeyin Emek vardır

asigsasi

asigsasi

Üye
senin telefonda baya bi sıkıntılı anlaşılan bumu çözüm yolu :ehe

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Symbianizer

Symbianizer

Üye
Çözüm mü :d:

MaxipmaN

Üye
anneme verdim telefonu şikayetçi ben de sıkıntı çekiyordum orjinale döneyim bari

Üst Alt