selam arkadaşlar nokıa x6 16gb sizce nasıl telefon 250 tl ye var alsam pişman olurmuyum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alfonso.552

alfonso.552

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar nokıa x6 16gb sizce nasıl telefon 250 tl ye var alsam pişman olurmuyum
selam arkadaşlar nokıa x6 16gb sizce nasıl telefon 250 tl ye var alsam pişman olurmuyum bu konuda görüşleriniz yazarmısınz elimde s8000 jet var

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Eğer telefonla konuşurum,mesajlaşırım,fotoğraf çekerim ve en önemlisi müzik dinlerim dersen X6 iyi tercih olur, bir de cfw atarız görsel ve hızlı tadından yenmez :) Ama beklentin oyun oynamak ve nette saatlerce surf yapmak dersen alma derim. Neden dersen;
Cihazın cpusu çok düşük ve gpu yok. Anlayacağın donanımı HD oyunları kaldıracak seviyede değil zaten kaldırabilseydide symbianda diğer işletim sistemleri kadar HD oyun bulamazsın. Ayrıca ekranı kapasitif olan ve multitouch özelliği olmayan tek cihazda X6 :)

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Bence fiyat iyi .. Kırık çıkık yoksa cihazda iyi araştır derim.

anılbaran

anılbaran

Üye
al gitsin bence

Atacan-

Atacan-

Üye
Eğer telefonla konuşurum,mesajlaşırım,fotoğraf çekerim ve en önemlisi müzik dinlerim dersen X6 iyi tercih olur, bir de cfw atarız görsel ve hızlı tadından yenmez :) Ama beklentin oyun oynamak ve nette saatlerce surf yapmak dersen alma derim. Neden dersen;
Cihazın cpusu çok düşük ve gpu yok. Anlayacağın donanımı HD oyunları kaldıracak seviyede değil zaten kaldırabilseydide symbianda diğer işletim sistemleri kadar HD oyun bulamazsın. Ayrıca ekranı kapasitif olan ve multitouch özelliği olmayan tek cihazda X6 :)

Tek cihaz derken multitouch olarak.
5800 varmı sanki multitouch özelliği :)

Atacan-

Atacan-

Üye
multitouch den bahsediyorum bende.
Sandımki x6 yok 5800 var sanki gibi abladım.
Cümleni böldüm yani :)

cardanadam

cardanadam

Üye
kullanan biri olarak alma derim

Atacan-

Atacan-

Üye
Offf offf

HakaN-06

HakaN-06

Üye
atacan olabilir insanlık hali karşim :D

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Biz zamanında bi ton para verdik bu fiyata bulmuşssun çürüğü çarığı yoksa al gitsin sudan ucuz :ehe

DeMoNQ

Üye
Sadece Symbian olduğundan vazgeçmelisin.

caglar b

caglar b

Üye
ekonomik durumunu bilmiyorum ama 2. el 603 al derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt