7 tl ye sınırsız 250 gb kadar net

Sponsorlu Bağlantılar

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
7 tl ye sınırsız 250 gb kadar net
İyi geceler vodafonda 7 tl ye cepde hızı düşük 250 gb ' a kadar sınırsız net kullananlar var. Ben bu paketi nasıl alabilirim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Bir Bug Vs Olabilir

faruk26kuraf

Üye
Onu senden duyuyorum
Önceden vardı cep net diye oda kalktı

bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Nette araştırmalarıma göre şuan kullanan varmış

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bu konu ile ilgili geçenlerde arkadaşım, kendi faturalı Vodafone hattında 6 gb'lık internet peketini aştığı için, Vodafone tarafından 7 tl Karşılığında sınırsız internet verdi. Ama akşam 19:00'dan gece 00:00'a kadar. Hız düşümü felan yoktu. 15 gb kadar kullandık 2 kişi [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: teknognc, bilisimler ve huseyinkeske
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu ile ilgili geçenlerde arkadaşım, kendi faturalı Vodafone hattında 6 gb'lık internet peketini aştığı için, Vodafone tarafından 7 tl Karşılığında sınırsız internet verdi. Ama akşam 19:00'dan gece 00:00'a kadar. Hız düşümü felan yoktu. 15 gb kadar kullandık 2 kişi [emoji3]

Faturasızda böyle bir paket varmı acaba şuanki tarifem mega 19 tarifesi. Arkadaşınızla irtibatda iseniz sorabilirmisiniz? Ben beklerim kardeşim acelesi yok şimdiden teşekkür ederim.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Faturasızda böyle bir paket varmı acaba şuanki tarifem mega 19 tarifesi. Arkadaşınızla irtibatda iseniz sorabilirmisiniz? Ben beklerim kardeşim acelesi yok şimdiden teşekkür ederim.

Yazdıklarımı okumadınız herhalde, böyle bir tarife yok. Sadece o gün 7 tl extra faturaya eklendiği için, Vodafone kendi vermiş. Bide yıl sonu herkesin sözleşmesi vesaire bitiyor onun için başka operatörlere gitmesinler diye böyle jestler yapıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
    Konu Sahibi
Yazdıklarımı okumadınız herhalde, böyle bir tarife yok. Sadece o gün 7 tl extra faturaya eklendiği için, Vodafone kendi vermiş. Bide yıl sonu herkesin sözleşmesi vesaire bitiyor onun için başka operatörlere gitmesinler diye böyle jestler yapıyorlar.

Peki tşk

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Üst Alt