Uygulama Sd karta tasima uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Sd karta tasima uygulamasi
Arkadaslar lutfen duzgun bir sd karta tasima uygulamasi onerirseniz sevinirim.link2sd kuklaniyorum fakat yarisini telefon hafizasina atip yarisini sd karta atiyor.fakat bir sureden sonra buda sikiyor.suan 40 mb var :D yardim edenlere tesekkurler
Konu güncel.

Karavelaa

Üye
Arkadaslar lutfen duzgun bir sd karta tasima uygulamasi onerirseniz sevinirim.link2sd kuklaniyorum fakat yarisini telefon hafizasina atip yarisini sd karta atiyor.fakat bir sureden sonra buda sikiyor.suan 40 mb var :D yardim edenlere tesekkurler
Konu güncel.
Root'lumu cihazın?

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi

denedinimi?

bakmıştım gerekirse yine bakiyim :D birde gl to sd vafrmıs o nasıldır ? senin verdiğinde uygulamalarım gözükmüyordu herhalde.

byAndroid

byAndroid

Üye
Obb taşımak istiyorsan foldermount öneririm. Normal uygulama taşımak istiyorsan link2sd iyidir tamamını taşıyor hatta. Sd kartı bolumlendiriyorsun falan

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Obb taşımak istiyorsan foldermount öneririm. Normal uygulama taşımak istiyorsan link2sd iyidir tamamını taşıyor hatta. Sd kartı bolumlendiriyorsun falan

tamamini tasimiyor kardes yarim yamalak Allah ne verdiyse. :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Bende kullandım hatta 4 gb discovery de hayat kurtardı

byAndroid

byAndroid

Üye
Bakıyım bi programa neler yapıyormuş

byAndroid

byAndroid

Üye
Hani nerde :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Discovery baktım da onun kendi hafızasını uygulama çok yüklensin diye boyutlandirmistim. Silmişim link2sd yi

Üst Alt