Satio ön kamerayı açma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Satio ön kamerayı açma

Biliyorsunuz ki sonyericsson satio'da ön kamera açılmıyor anlatacağım yöntem ile ön kamerayı açabiliyorsunuz ancak fotograf veya video çekimi olmuyor sadece görüntüleme oluyor.
ana ekranda iken KIRMIZI-YEŞİL-KIRMIZI-KIRMIZI-YEŞİL -KIRMIZI tuşlara bastığımızda sonyericssonun gizli menüsü karşımıza gelecek oradan servis testlerine giriyoruz daha sonra video çağrısı kamerasına girerek açıyoruz..
SERVİS TESTLERİ>VİDEO ÇAĞRISI KAMERASI
KIRMIZI VE YEŞİLDEN mana arama ve kapatma tuşlarıdır.

• Beğen
Tepkiler: ottomans_sword

ceset

ceset

Üye
Eyvallah hocam

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeş :)

inthemee

inthemee

Üye
Şimdi Şunu Merak ettim sationun resim çekme durumu nasıl acaba samsung daha iyi ve hızlı resim çekiyor diyorlar satıo nasıl resim çekerken hızlımı acaba yardım için teşekkür ederim Eline sağlık

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
hız derken her makine aynı çeker aşağı yukarı önemli olan kalitedir bence satio'da tipindende belli zaten fotograf makinesi gibi.kısacası fotograf canavarı.gece zifiri karanlık kameranın göremediği ortamda odada olabilir satioyla çekim yapınca süper çekiyor flashı çok güçlü.yani gözü kapalı al kamera yönünden bi tereddütün olmasın..

inthemee

inthemee

Üye
Sağolun Verdiğiniz Bilgiler İçin Bir Tane Aldım Uygun Fiyata Bakalım hayırlı olsun Bana

:oke:

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim hayırlı olsun kullan bakalım hoşuna gidecek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt