satcellin' açtığı 9 kontöre 5MB internet KONUSUNA BANA KARŞILIK VERENLER BURAYA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben orada yazdığım mesajda avea nın 9 kontöre 5MB internet paketinin, turkcell paketine eşit olmayacağını yazdım. Haftalık istiyorsan oda var turkcell sayfasında benim açtığım konuya bak görürsün. bu cevapın bu kadar tepki yapacağını tahmin bile etmemiştim.:bilmem: Bu mesajıma sert bir dille cevap verenlerden özür bekliyorum......
 
anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşım çok gereksiz bi konu açmışsın... Biz bu forumu gsm operatörleri ile ilgili son haberleri almak ve vermek için kullanıyoruz birbirimizden özr dilemek için değil... Çok özür istiosan pm at...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt