1 GB İnternet Paketi Faciası!

Sponsorlu Bağlantılar

trsword52

trsword52

Üye
birde şu şebeke ağını tam olarak bitirseler süper olacak

---------- Eklendi @ 11:25:20 ---------- Yazıldı @ 11:22:18 ----------

bencede en iyisi avea.
Isterseniz hesaplayın: 500dk heryöne + 1000 sms heryöne + 1gb internet 19tl. Diğer operatörleri bakın bakalım bu fiyata var mi

ANIL

ANIL

Admin
birde şu şebeke ağını tam olarak bitirseler süper olacak

---------- Eklendi @ 11:25:20 ---------- Yazıldı @ 11:22:18 ----------

bencede en iyisi avea.
Isterseniz hesaplayın: 500dk heryöne + 1000 sms heryöne + 1gb internet 19tl. Diğer operatörleri bakın bakalım bu fiyata var mi

Bu paketi kullanıyorsan internet hızı nasıl?

ANIL

ANIL

Admin
Sayfalara giriş hızı nasıl? ve hangi telefonda?

acuxx

acuxx

Üye
avea 7,2 megabit internet hızı sunuyor senin tel in net hızı yavaştır benim 800 ü buluyor.

place3461

place3461

Üye
avea internet hızı 7.2 yi görüyor indirme hızı ise bende 889 kbps

anemik

anemik

Üye
avea çekmiyor.bu bi gerçek.vodafoneye geçtim ve şükür rahatım. AMA ŞUNA DİKKAT ETMEK GEREK.bazı yerlerde aveada çekiyor 3g.yerine göre.ama turkcell > vodafone > avea.. saygılar

cansus001

Üye
ben iki senedir avea 4gb pk. kullanıyorum. bayi elemanlarıyla sıkıntı yasamıştım. ilk alırken hızı ne kadar diyo sormuştum 14 mb a kadar cıkıyo demişti eleman. Modemde kota yokmu diye sordum. Yok dedi. eve gidince baktım meğer 3.2 ye kadar kota varmış. Bide 3g de yokmuş bizim orda. cok yavas kullandım bir kac ay. sonra geldi 3g. Bilmeden biliyomuş gibi konusuyo sonra da benim işim sadece satış yapmak diyo. Baska sıkıntım olmadı bide nedense turkcellden daha iyi cekiyo 3g de ama telefonda turkcell daha iyi cekiyo

sessizlik83

Üye
merhaba aveadan aylık 100 mb internet aldım süresi doldu kontur bitince tarifem iptal oldu kontör yükleyince tekrar keseceğini bildiğim için IPTAL 100 MB 5555 E gönderdim Hatalı istek tekrar dene denedim aynı mesaj hatam yok aveanın bana göndermiş olduğu mesajı mesajda iptal etmek istiyorsanız IPTAL 100 MB 5555 e gönder internetten online işlemlere girdim aktif etme var iptal etme yok tam bir tuzak sanki yardım/şikayet bölümüne sorunu yazdım 1 ay oldu meilime cevap gelmedi bırakıcam ya vodafon veya turkcell

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Beyler arkadaşı suçlamaya gerek yok arkadaşımızın konuşmalarını iyi okuyun mesaj gelecek demiş ve bu arkadaşımız avea ya hattına yeni geçiyor nerden bilebilir merkezin hatasının cezasını arkadaşımız ödüyor vodafon da kalite yüksek net biter bitmez mesaj gelir hatta hatta bitmeden 1 hafta önce uyarı yapar gerçi benim sınırsız net tarih olarak uyarı geliyo. Takip etme olayına da gelince dediğim gibi arkadaşımız hattı yeni ve mesaj geleceğini düşünerek tamamen net üzerinde dolaşmaya adapte olmuş hepsi bu

---------- Eklendi @ 11:00:28 ---------- Yazıldı @ 10:53:21 ----------

Turkcel hattı da o kadar övmeye gerek yok ayni zamanda ben turkcel de kullanıyorum bir ara 0.face var iken girerdim bir gün 20 tl gitti durduk yere aradım müşteri hizmetini sadece ücretsiz face ye ve sms paket aboneligim olduğunu söyledim yok efendim bir şey gözükmüyo gitmemesi lazım tamam sizin göremediğiniz şeyi savcı görür dedim baktım kem küm yaptı iyi günler dedim bir saniye nihat bey falan diyerek sizi yetkili servise yönlendiriyorum dedi her neyse hattı mi incelemeye aldılar bir sabah mesaj gördüm telefon da müşteri memnuniyeti adına hattınıza 20 tl yüklendi yazıyor du olay bu soke soke alırım yiyorsa vermesin veririm dilekçeyi adım gibi eminim farklı bir abonelik yapmadım ki öyle olsa geri gelmezdi kontor

---------- Eklendi @ 11:05:43 ---------- Yazıldı @ 11:00:28 ----------

Gelmeseydi verecektim savcılığa sms paketimi ücretli aldım eee face o zaman bedava arama yapmadım abone olmadım her yöne sms alıyordum üstelik diğer operatörlere kontor gitmesi mümkün değil eee nereye gitti sistem de de birşey gözükmüyo dedi tabi ilk hetap sormuslardi face de reklam tikladn mi diye miyim ben hattımda kontor gideceğini bile bile gidip neden reklam tıklım uzatmanın anlamı yok hakkınızı savunun müşteri daima haklidir arkadaşımızın durumunu da çok iyi anladım sistem çalışmıyo yada hatalı olamaz madem kontor alınca hata oluyo neden bedava kontor gelmiyo hata ile herşeyin cevabı vardır unutma arkadaşım