sarj aleti saçmaladı

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
sarj aleti saçmaladı
arkadaşlar note 2nin orijinal şarj aleti evdeki diğer şarj aletleinden daha hızlı şarj ederdi mesela 1.5 saatte dolardı telefonun şarjı veya oyun oynadığımda şarja koyardım telefonu sarj dolardı yinede. Şimdi şarjdayken oyun oynuyorum şarj dahada geriye gidiyor.Saat 2 de koydum telefnu şarja %40 falandı şimdi uyandım %85 anca dolmuş 4 saatte okadar doldurmuş neden böyle olmaya başladı bi bilgisi olan var mı ?

sasua42

sasua42

Üye
Sarj aleti bozulmuş
Git yenisini al 5V 1.5A üstü olsun sarj aleti

0MG90

0MG90

Üye
Telefon şarda iken neden oyun oynuyorsun bataryayı öldüreceksin

fk555897

fk555897

Üye
Telefon şarda iken neden oyun oynuyorsun bataryayı öldüreceksin
Oynamayınca da olmuyor. Telefonun şarjı 1.5 saatte doluyor demiş. Benim S4 2 saatte doluyor. İnsanın canı sıkılıyor.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
USB 3.0 note 3 ama bendekide 2 saate yakın doluyor bence bunun 4 lü priz veya direk prize takmaylada ilgisi var.Konu sahibi dostum bence 20 tl dir tahminim gidip yeni al derim ben olsam öyle yapardım :D

sasua42

sasua42

Üye
Battery uygulamasını indirip sarjda iken kac mah yazdığını soylermisin

MaxipmaN

Üye
USB 3.0 note 3 ama bendekide 2 saate yakın doluyor bence bunun 4 lü priz veya direk prize takmaylada ilgisi var.Konu sahibi dostum bence 20 tl dir tahminim gidip yeni al derim ben olsam öyle yapardım :D
4lü prizde geç olur çünkü arada ek kablo fazladan direnç yaratacaktır gereklilikten çoklu prize takıyorum

messevim

messevim

Üye
Ben avea bayii sinden aldigim note 3 un şarj aletini kullanıyorum g2 de. Bir bucuk saat olmadan dolduruyor. 5v 2a .

sasua42

sasua42

Üye
Ben kaybettim lg g2 min sarj aletini servisten 40 tl karşılığı alacağım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Evet sadece priz yeri ile şarj ettim. 3,0 dediğin nedir tam olarak ?
USB 3.0 görmüşsündur fiziksel olarak mavi bir usb girişi.2.0 dan 2 kat miydi daha fazla miydi emin değilim 2 kat veya fazlası daha hızlı veri aktarımı ve daha hızlı şarj eder.Kısacası son teknoloji usb girişi :)

messevim

messevim

Üye
USB 3.0 görmüşsündur fiziksel olarak mavi bir usb girişi.2.0 dan 2 kat miydi daha fazla miydi emin değilim 2 kat veya fazlası daha hızlı veri aktarımı ve daha hızlı şarj eder.Kısacası son teknoloji usb girişi :)
Bir denemek lazım öyleyse teşekkürler :)

Üst Alt