Samsungu anlamış değilim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skywalker06

skywalker06

Üye
s3 te çok düşürürsen bir süre sonra ekranı kırılıyor çünkü ekran çizilmeye karşı dayanıklı ama sürekli çizilip darbe alırsa gorilla glass bozulmaya başlıyor düştümü kırılabiliyor ayrıca bir ara bir test videosu vardı samsungun resmi şimdi bulamadım orda s3 ve note 2'ye yağmur yağdığı gibi su püskürtüyorlardı hiç birşey olmuyordu orta düğmesine 100.000 kez robot basıyordu ve üstüne 125kglilik ağırlık oturtuyorlardı telefona bişey olmuyordu 3aydır bende galaxy ace 2 kullanıyorum 2kere yanlışlıkla düşürdüm telefonda çizik bile olmadı ama kuzenimde iphone 5 var 2gün kılıfsız kullandı telefonu etrafı çizik dolu bence appleın yeni telefonu s3ten daha kalitesiz

lordufuk

lordufuk

Üye
Samsung plasit yapıyor ama sağlam yapıyor iphone kullanan akrabalarım var masaya koyarken bile korkuyorlar:) ama bu bir gerçek en sağlam telefon nokia

Ebus1907

Üye
apple su ana kadarki en dayaniksiz telefonu yapti bence telefonun ortadan yamuldugunu, cok kolay kenardaki kaplamalarin sokuldugunu soyleyenler var apple in 4s teki agir kasa gigti hafif ama cok dayaniksiz masa geldi iphone5 tam bir fiyasko...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt