Samsungu anlamış değilim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
Samsungu anlamış değilim
Kaç yıllık telefon üreticisisiniz daha hala sağlam telefon çıkaramıyorsunuz. Bir kaç telefonunuz hariç sadece adı marka artık samsungta nokia gibi olucak bakıyorum herkesin elinde samsung var çoğuda döküntü. Güncellemede de sıkıntısı var samsung sevdası ülkem olduğu sürece asla bitmez.

Sonyden görüp ekranı çizilmez su geçirmez yapsanız iyi olmazmı arkadaşım s3 aldı yere ufak bir çarpması kenarlarının çok fazla tahrip olmasına yol açtı telefoncuya gittik daha iki günlük telefona 600 tl dedi alış fiyatına xperia acro s var arkadaşımda cok fena yere düşse bana mısın demiyor aynı şekilde htc one x+ ta tık demiyorr ama samsung dökülüyor hiç bir değişiklik olmadan piyasaya sürüyor.

Sebebini anlayamadıgım bi olayda cok fazla satması adı samsun sanı yok Bak pc sine laf sööyletmem cok seri calısıyor ama telefonda bir an önce revizyona gitmesi lazım !!!

Samet.25

bende bişey söylemek istiyorum iphoneler pahalı tamam ama etrafımda o kadar kullanan kişi var ki bunlar cok uzun zamandır kullanan kişiler agır işlerde ve sürekli tellerini düşüren kişi bi cogu.Hiç birinden telefonun yok camı catladı yok su oyunu kaldırmadı veya oyun kastı telefon yavas güncelleme yok uygulama yok vs vs hiç bi sorun duymadım dediğin gibi bizim ülke samsung u tutuyo bana görede bunun nedeni fiyat bizim ülkemizdeki mantık atıyom 1 tane orjinal alıp 200 tl verecegıme 5 tane ayakkabı alır kullanırım mantıgı iphone pahalı ama kalıtelı telefon neymıs 2012 de samsung 1. apple 2. samsung 2012 de 4 telefon apple 1 telefon aralarında sadece 100 milyon dolar fark var apple ın 1 telefonu samsung un 5 telefonuna bedel bızım ulkede satılmasada amerıkanın cogu apple cı o yuzden ıcım rahat cunku apple ın hakkını veriyolar

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve lord355

Krofessional

Sağlam telefon ağır olur bi şekilde özellikten kısılır çok iyi ve sağlam telefonlar yok samsung xcover var idare eder isteyen alır ama iphone fiyatları amerikada normal burda 2 milyarı haketmiyor s3ten pahalı olması çok mantıksız s3te acele edildi iphoneden önce çıksın diye ama 30 40 milyonluk satıştan sonra s4 muhteşem olucak

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
çok doğru düşünüyosunuz özellikle de 5 ayakkabı yerine 1 ayakkabı alma benzetmesi cok hosuma gitti :) keske millet böyle düsünmeyip daha çok araştırarak alsa su telefonları yok onum bozuldu yo bunum bozuldu kardesim sen önce bi bak özelliklerine neyi var neyi yok sonra apışıp kalıyor mesela fiyatı 400 tl olan bada işletim sistemli telefonu gücü yettigi icin alıyor halbuki az daha verse ve yahutta o paraya android alabilir ama 40-50 tl sıkıntı degilse tabi :)))

- - - Eklendi - - -

emin ol s4 te ekranı çizilmez olmayacak ve su gecirmez olmayacak bence firmaların bunlara önelmesi lazım he bu arada sunu da söyeyeyim 4.5'' gectikten sonra ekran boyutu fantaziye kacıyor o boyuta kalmadan performansı ve dayanıklılıgı son safhada tutmaları gerekiyor bak atrixe yapmıs adamlar :)

TheMadness

TheMadness

Üye
Beğenmiyorsan almayacaksın bu kadar.

• Beğen
Tepkiler: erhank98 ve ~N.A.W.Y~
PriZm

PriZm

Üye
Şahsen telefonumun sağlamlığından memnunum.Bir keresinde bisikletle son sürat giderken çakılların arasına düşmüştü bir tane bile çizik yoktu.Fazla kötülenmemeli bence..

TheMadness

TheMadness

Üye
bende bişey söylemek istiyorum iphoneler pahalı tamam ama etrafımda o kadar kullanan kişi var ki bunlar cok uzun zamandır kullanan kişiler agır işlerde ve sürekli tellerini düşüren kişi bi cogu.Hiç birinden telefonun yok camı catladı yok su oyunu kaldırmadı veya oyun kastı telefon yavas güncelleme yok uygulama yok vs vs hiç bi sorun duymadım dediğin gibi bizim ülke samsung u tutuyo bana görede bunun nedeni fiyat bizim ülkemizdeki mantık atıyom 1 tane orjinal alıp 200 tl verecegıme 5 tane ayakkabı alır kullanırım mantıgı iphone pahalı ama kalıtelı telefon neymıs 2012 de samsung 1. apple 2. samsung 2012 de 4 telefon apple 1 telefon aralarında sadece 100 milyon dolar fark var apple ın 1 telefonu samsung un 5 telefonuna bedel bızım ulkede satılmasada amerıkanın cogu apple cı o yuzden ıcım rahat cunku apple ın hakkını veriyolar

iPhone'lar bence o parayı hak etmiyor.

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
bide buna bakın :)

caglar9726

caglar9726

Üye
Samsunga guncelleme gelmiyor diye kızıyorsun Sen gel htc ye bak ama Ben halimden memnunum.

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
biraz inceledim dedeiğin doğru tek düşmede ekran tuzla buz oluyor iphonenun

enterneoll

enterneoll

Üye
haklısın gidip bi htc alıyim sonra 3-4 ay sonra onun + modelini çıkarsınlar ne kadar güzel değilmi hatta yakında ++ modellerede ulaşır :vur

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
:D Sony Al Sony bi sar degeri var başka bişisi yok :D

- - - Eklendi - - -

http://www.youtube.com/watch?v=UVbACaBsOPU

Crystal01

Üye
Bu konu telefonu kullanım şeklinize göre değişir. açıkçası ben telefonu dikkatli kullanan biri olduğum için dayanıklılık ilk sırada değil. ha tamam önemli ama bunun kasası sağlam değil almam asla demem bi telefon için. donanımı iyise tamamdır. tamamen kullanım sekliyle alakalı bence

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
samsungcularda böyle düsünüyor mesela ben kendimden örnek veriyim bu ay kardeşime telefon alacagım samsung mini2 ile xperia tipo arasında kaldım sağlamlıklarına baktım tipo ezdi ama mini2 deki jelly bean kafamı karıştırdı ama ben yine tipo alıcam 4.04 de yeter

erhank98

erhank98

Üye
kardeşim herkes illada samsung samsung demiyor ki
şuan en iyi zirvede olan android telefonlar samsung değilse tükür suratıma ve samsungun güncellemeside gayet iyi bence
sony bu arada güzel telefon sarjı felan iyi gidiyor tamam haklısın ama bize neden sony aldırmaya çalışıyorsun anlamadım doğrusu, herkesin kendi fikri isteyen samsung, isteyen sonny, isteyen motorola, isteyen nokia 3310 alır kişisel zevk ve kişinin alacağı telefonun performans isteğine göre değişir, mesela dedem nokia 3310 ne zaman çıktıysa aldı hala kullanıyor telefonda yeminle çizik yok birazda kullanmasını bileceksin telefonu, ben 3 ay önce sgs2 aldım yanında jelatin aldım telefonu çıkarır çıkarmaz ekranını, arka kapağını ve yanlarını jelatinle kapladım 1 hafta sonrada kılıf aldım bebek gibi telefon tazecik hala jelatini çıkarsam kız gibi olur ama koruyacaksan jelatinli kullanacaksın.

polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
Siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamış değilim kimi fener der kimi cimbom sonuçta ikiside takım. Nokia htc sony samsung iphone isteyen istediğini alır.kimi donanım kimi görüntü kimi sağlamlık sever.kimse kimsenin kalbini kırmadan admin konuyu kilitle...

MaxipmaN

Üye
düşürünce kırılma olayı biraz da şans işi bazen hiçbirşey olmuyor bazen büyük hasar alabiliyor düşme şekline de bağlı biraz ama tabi samsung sağlam değil o kesin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İphone pahalı değil ios pahalı yani işletim sistemi ona bir açıklık getirelim. İphonenin toplam kasa maliyeti 209 dolarmıydı neydi işletim sistemi para ediyor zaten kasası bir nokia htc veya sony değil...

Gelelim samsungun sağlamlığına telefonunu kullanmadım eski geleneği sürdürüyor nokia kullanıyorum ama symbian bitti bir dahaki cihazım androidli ya da wp'li olacak o anki psilploji diyelim.

Samsung telefonda pek iyi olmasada bugün notebook dünyasında en iyilerden diyebiliriz tabi bütün seçenekleri göz önünde bulundurunca fiyat ve performans orantısına bakıldığında ilk üçe girer bence kasası pek sağlam değil rv511 modeli var 2 sene falan oldu alalı gümüş kasa karardı iyice rengi falan soldu arkadaşımda var siyah modeli ekran kenarları falan çok ince dandik plastik dokununca çıt çıt ediyor kırılacak gibi ama iç donanımı güzel yani alınık cihazlar fiyatlarına göre.

Telefonları sağlam değil gerçekten hadi laptopu kucağınıza masanıza falan koyuyorsunuz sıkıntı olmuyor ama telefon öyle değil dışarada, cebinizde falan hayatınızın her yerinde yer alıyor aktif kullanıyorsunuz haliyle düşme falan oluyor samsung bu konuda gerçekten sıkıntılı çünkü sağlam değil ama adamların politikası sağlam bir kere eski köklü bir firma hala htc'nin ne olduğunu bilmeyenler var ama sizinde bildiğiniz birşey var samsungdan çok daha sağlam cihazlar üretiyor. Ama çeşit az samsung napıyor s3 yapıyor bütçesi yetmeyen için s3 mini yapıyor ace yapıyor sonra biraz daha geliştirip ace 2 yapıyor çok alternatifi var sony çok daha iyi o da geçmişi sağlam bir firma ama samsung kadar üstüne düşmüyor fazla üretmiyor adamlar bu şekilde samsung piyasaya hakim oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt