Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
ne derseniz deyin s3 note 2 note 3 derken çok alıştım samsunga ama aynı zamanda sıkıldım :D g3 deneyebilirdim aslında ama yok artık seneye bakalım çıkacak modellere göre şekilleniriz :coold:
S4 e gelse de bi rahatlasam ya çok sıkıldım kitkattan launcherlar da tat vermiyo kasiyo telefonu [emoji16]
bas bi rom kullan dene :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
ne derseniz deyin s3 note 2 note 3 derken çok alıştım samsunga ama aynı zamanda sıkıldım :D g3 deneyebilirdim aslında ama yok artık seneye bakalım çıkacak modellere göre şekilleniriz :coold:

G3 deneme derim 4 saat anca dayanıyor şarj :D bizim lolide 7 saat aldı boru değil :D

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye

Bilmiyorum ki ben onları kurmayı root falan gerekiyormus sanırım

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gelecek :D yazdım buraya gelecek!

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs, ~N.A.W.Y~ ve _JacKoLovsKi_
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Türkiye den ulaşıp sorabileceğimiz bi birim yokmu bildiğiniz? Facebookta soruyoz cvp vermiyo artık :D sitesinden canlı destek soruyoruz yine adam gibi cevap yok. Güncelleme biriminin kullandığı bi twitter adresi vs olsa iyi olurdu rahatsız ederdik en azından :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
bu işte bi ali cengiz oyunu var :cool

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Ben S5 kullanıyorum bana neden telefon üzerinden güncelleme gelmedi? Yardımcı olabilecek olan var mı? Kardeşimde S4 var S4'e ne zaman gelecek güncelleme?
S4 İ9500 için Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesi yarın geliyor bilginize. Otomatik güncelleme işaretini aktif değilse ayarlar--cihaz hakkında--yazılım güncellemeden aktif edin.
Neredeyse 1 aydıe yıldızlada bakarak bunu yapıyorum ama sonuç = 0 :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
İmza toplayalım ceza kaldırılsın :D

xmustx

xmustx

Üye
Ne diyebilirim.adam pm atmamış bile..

manguru022

manguru022

Üye