Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Bu hafta gelse bari ya sıkıldım artık kitkattan :)

ayhan2000

ayhan2000

Üye
S5 e gelmis gozunuz aydin
Bide note 3 e gelseydi

serdar_gs

serdar_gs

Üye
S5 e geleli aylar oluyo türkiyede sadece ona verdiler zaten son çıkan note 4 ve edge bile alamadı samsung türkiye istifa :D
samsung türkiye sadece s5 e çalışıyo güncelleme vermiş yine

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
PriZm

PriZm

Üye
S5 e geleli aylar oluyo türkiyede sadece ona verdiler zaten son çıkan note 4 ve edge bile alamadı samsung türkiye istifa :D
samsung türkiye sadece s5 e çalışıyo güncelleme vermiş yine
Ben kuracam Malezya lollipopunu normalde ama gpu hatasımı ne varmış düzeltmelerini bekliyorum. :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@~N.A.W.Y~ sizde Note 4 cüler olarak LL open sourceları isteyin biri build etsin cm12 yapın bizde işe yaradı şuan anlayanlar el atıyor sorunlar
Kamera
Sd kart
Mobil internet

serdar_gs

serdar_gs

Üye
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Eyvallah aldık işte Samsungun ızdırabını çekiyoruz güncellemede birşey değişmedi :D
sıkıldım ben bir bir buçuk yıl sonra başka bi marka deneyecem artık özellikle bölgesel güncelleme vermeyen ve amoled ekranı olmayan :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Valla hacım siz tecrübeli adamlarsınız Note 2 kullandınız Samsung'un huyunu suyunu biliyonuz Note'a devam etmeniz enteresan? :D gerçi @serdar_gs capon alcak :D

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
PriZm

PriZm

Üye
Valla hacım siz tecrübeli adamlarsınız Note 2 kullandınız Samsung'un huyunu suyunu biliyonuz Note'a devam etmeniz enteresan? :D gerçi @serdar_gs capon alcak :D
Nedenki note 4 baya başarılı şuana kadar kullandığım kadarıyla..

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Nedenki note 4 baya başarılı şuana kadar kullandığım kadarıyla..
ama bana pek tutmadı gibi geldi satış rakamları ne durumda acep? pek ses getirmedi hemen adından edge ve s6 lar çabuk geldi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
ama bana pek tutmadı gibi geldi satış rakamları ne durumda acep? pek ses getirmedi hemen adından edge ve s6 lar çabuk geldi
Her zamanki gibi geldi S serisi nasıl çabuk geliyor anlamadım? :D

PriZm

PriZm

Üye
Yoo yine aynı note 3 te olan zamanlama ile s6 duyuruldu. Samsungun cihaz çıkarma takvimi aynı yani.

Satışlardan haberim yok açıkçası.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
S4 e gelse de bi rahatlasam ya çok sıkıldım kitkattan launcherlar da tat vermiyo kasiyo telefonu [emoji16]

Üst Alt