Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

Dogukan9595

Üye
    Konu Sahibi
Samsung'dan beklenen lollipoplar :)
1-7 Ocak arası 5.0.1 güncellemesini i9500 olarak alıyoruz heralde ?

• Beğen
Tepkiler: Orochi ve B.A.R.O.N

Anil-D

Anil-D

Üye
kim dedi kaynak varmi

Dogukan9595

Üye
    Konu Sahibi
Anıl forumda S4 için güncelleme konularını bitek sen takiyo gibisin 5.0'la artık imkani yok gelmez zaten 5.0.1 alır direk eminim veya 5.0.1 gibi hatalardan arındırıp 5.0 altında verebilirler..Diğer forumlarda konuşuluyodu bir kaç hafta önce Yılbaşından sonra direk verileceği..Note 4,Note 3,S5 Lte-a'yı atlayıp bize gelmesi mümkün çünkü ortada touchwiz lollipoplu bir S5 var..Sence ?

Anil-D

Anil-D

Üye
s4 bendede var ama ocak 6 da satiyorum bende

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben Sırf Oyun Performansı İçin Bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Anil-D

Anil-D

Üye
acaba ne zaman gelicek buneyav bekle bekle aralik son hafta dediler

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yeni yıl yeni bir güncelleme

• Beğen
Tepkiler: csbaz
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Güncelleme konusunda net bir bilgi yok şu an yerel kaynak paylaşımında bulunmayınız. !

İyi seneler :cool

• Beğen
Tepkiler: csbaz, Anil-D ve B.A.R.O.N
Anil-D

Anil-D

Üye
kapali sarj olma yeride geliyor note 4 gibi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu arada samsung'un geleceğini tahmin edip sattığımdan dolayı kızan kardeşlerim vardı S4 modeli için; sanırım haklı olduğum geç de olsa ortaya çıkıyor :cool

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
he atti baron zati

Bu arada samsung'un geleceğini tahmin edip sattığımdan dolayı kızan kardeşlerim vardı S4 modeli için; sanırım haklı olduğum geç de olsa ortaya çıkıyor :cool
bende Allahin izni ile satip 1500 luk bir telefon alicam abi [emoji4] inşallah

• Beğen
Tepkiler: Nextman
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 ile geleceğini açtı aksine S6 ile maxicepin haber kısmında vardı tamamiyle Aliminyum yazıyordu. Bence eskisinden dahada büyüyecek. :cool

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Note 4 ile geleceğini açtı aksine S6 ile maxicepin haber kısmında vardı tamamiyle Aliminyum yazıyordu. Bence eskisinden dahada büyüyecek. :cool
Bu yüzden S4 modeli için belirttim değil mi ? :D Cihazı ilk inceleyenlerden birisi olarak :oke:

Anil-D

Anil-D

Üye
S4den memnunum ama güzel kârli saticam z2 alabilirim ama netten daha önce alışveriş yapmadim bilemiyorum hiç

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~, KinG Tornado ve YaşlıTaşCocuk54

Üst Alt