Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Amma yaptın :D 2 tık sayaç sıfırlama 2 tık root yapma gözünü seviyim çok basit işlemler :D
Telefonu aldım alalı orjinalini hiç bozmadım :D ama bu destek hattı asabımı bozdu onlara inat öldürecem garantiyi az kaldı yeminimi bozacam :D güncellemeyi beklemekte sıktı

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Telefonu aldım alalı orjinalini hiç bozmadım :D ama bu destek hattı asabımı bozdu onlara inat öldürecem garantiyi az kaldı yeminimi bozacam :D güncellemeyi beklemekte sıktı
Boşver ya note 3 zaten bataryada hayal kırıklığı M9 bekle ben öyle yapmayı planlıyorum.

ykpknl

ykpknl

Üye
rusya romu yüklemekle sayaç artmıyoki :D ben s4 de kullanıyom gayette memnunum lolipopdan :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Neyse hayırlısı

dr.ketanın Note 3 L19 Lollipop romunu denedinmi hiç önerir misin?
Evet önce kitkatta twrp yükle wipe bölümünde sd kart harici hepsini seçip wipe yap. Zaten sayaç artacak custom rom sonuçta. Daha sonra dr.ketanin oraya koyduğu cwm yi yükle ordan ketanı yükle en temiz kurulum böyle. Daha sonra bildirim paneli ile ilgili birşey söyleyeceğim hata falan değil tedirgin olmaya gerek yok :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Evet önce kitkatta twrp yükle wipe bölümünde sd kart harici hepsini seçip wipe yap. Zaten sayaç artacak custom rom sonuçta. Daha sonra dr.ketanin oraya koyduğu cwm yi yükle ordan ketanı yükle en temiz kurulum böyle. Daha sonra bildirim paneli ile ilgili birşey söyleyeceğim hata falan değil tedirgin olmaya gerek yok :)
Sen söyle hele :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Öneririm kulübe bakarsan note 4 özelliklerini içeriyor. Toolbox,ultra power saving,yan tuş vs hepsi var :D

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim gibi gta sanandres modern combat 5 ve real Racing 3 oynuyorsan lollipopa geçme :D uyumsuz şuan.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Benim gibi gta sanandres modern combat 5 ve real Racing 3 oynuyorsan lollipopa geçme :D uyumsuz şuan.
Üçünüde oynamıyorum ama büyük boyutlu oyunlardan asphalt 8, dead trigger 2, most wanted, fifa 15 ut falan var romda bildiğin herhangi bir hata varmı? Bir iki tane yorum gördüm stabil mükemmel rom falan demişlerde

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Üçünüde oynamıyorum ama büyük boyutlu oyunlardan asphalt 8, dead trigger 2, most wanted, fifa 15 ut falan var romda bildiğin herhangi bir hata varmı? Bir iki tane yorum gördüm stabil mükemmel rom falan demişlerde
2 hafta kullandım dediğim oyunlar destekleseydi kullanmaya devam ederdik. :oke: Romda herhangi bir hata yok ben sürekli güç tasarrufunda kullanıyorum yani binde bir denilcek kadar takılma oldu. Onun dışında herşey çok iyi çalışıyor.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
2 hafta kullandım dediğim oyunlar destekleseydi kullanmaya devam ederdik. :oke: Romda herhangi bir hata yok ben sürekli güç tasarrufunda kullanıyorum yani binde bir denilcek kadar takılma oldu. Onun dışında herşey çok iyi çalışıyor.
Neyse rom insinde bakalım. Senin sayaç 1 mi peki

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Şöyle uzunca bir video çekmek aklıma gelmedi değil aslında :D
En azından uyguladığın dosyaları verirsen sevinirim. Şuan hala yapıp yapmamak arasındayım ama garantin gider diyen samsung destek hattının canı cehenneme :D

PriZm

PriZm

Üye
Bence o oyunların çalışmama nedeni samsungun firmware içinde yaptığı değişikliklerdir. Bende hepsi çalışıyor.

Üst Alt