Samsung'cular konu aramaya son en iyi samsung oyun-uygulam -tema-resim-istek- indexsi

Sponsorlu Bağlantılar

memocaptan

Üye
Samsung star a whatsapp yükleniyor mu

ouzcn_33

Üye
öncelikle teşekkürler çok güzel paylaşım olmuş hepsini indirdim teşekkürler:oke::oke::oke::heyo::bigstar:
fakat 4 gb lik hafıza kartım 264 tane oyun atsam tele ve hepsini yüklesem:d::naughty: telefonda bir kasma vs. sorun olurmu

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
olmaz olmaz hepsını bı seferde yukleme sende deneyerek

----------Eklendi @ 18:09:59 ---------- Yazıldı @ 18:09:18 ----------

rıca ederım.

ouzcn_33

Üye
anladım kardeş sağolasın peki bende bolt tarayıcısı var telde bolt 2.5 onda video izlerken sesi az veriyor bunun çözümü nedir ??
2.opera miniden video indirdim desteklenmeyen dosya türü hatası diyor nasıl çözebilirim?
telefonum samsung s5233w

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
anladım kardeş sağolasın peki bende bolt tarayıcısı var telde bolt 2.5 onda video izlerken sesi az veriyor bunun çözümü nedir ??
2.opera miniden video indirdim desteklenmeyen dosya türü hatası diyor nasıl çözebilirim?
telefonum samsung s5233w
o programdan kaynaklıyor yapabilcek bişey yok.
dosya uzantısı neki hatalı olabilir yada tam ınmemişte olabilir pek bilmiyorum ki

ouzcn_33

Üye
kardeş bana forumda "Kasma yapar hepsini birden yükleme, o telefon kaldırmaz yazık edersin. :ehe" demişlerdi.Eminsin değilmi kasmaz ya da bi sorun oluşturmaz. 264 tane oyunun ben şimdi setuplarını atcam hafıza kartına peki kaç tanesini telefona yüklemek uygundur?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
5 10 en falza benımkı nokıaydı ondan n95 rahat kaldırıyordu baya oyun ama samsung içinse dogru demışler bencede fazla atma haketende işi saglamdan gotur 10 tane iyi bence

memocaptan

Üye
S5233w whatsapp yükleniyor mu ? Bilgisi olan lütfen cavap yazsın

-Emre

-Emre

Üye
5 10 en falza benımkı nokıaydı ondan n95 rahat kaldırıyordu baya oyun ama samsung içinse dogru demışler bencede fazla atma haketende işi saglamdan gotur 10 tane iyi bence

Bnde 100 oyun var hiçbir kasma da yok Yanlış biliyorsun :):ehe

MaxiHan

MaxiHan

Üye
baya uğraşmışsın belli. emeğe saygı :oke:

neco5858

Üye
teşekkürler...

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
Teşekkürler

starr22

Üye
saol güzel konu

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
eyvalla başkan çookk ugrasmısın klavyen ve ellerin dert görmesin

saqarya97

Üye
arkadaşlar c3510 genoa için firmware arıyorum nolur bilen sölesinnn :hmmm lütfen yaa kafayı yiceemmm:vur

fbserkan06

Üye
eywallahh saolasın

hoaxs

Üye
arkadaşlar orjinal resimleri bulabilirmiyiz roma resimleri olanlari.?

gora"

gora"

Üye
:tşk:

teacher071903

Üye
smsng gt s3653w icin futbol oyunu lütfen bu tel hc birini dstklmyo cildrcm yardm ltfn

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
sıkıysa samsung s5620ye tema bul...®©

Üst Alt