Samsung yazısında donuyor.(s4 mini)

Sponsorlu Bağlantılar

nuhatd

nuhatd

Üye
    Konu Sahibi
Samsung yazısında donuyor.(s4 mini)
Selamun Aleyküm dostlar.

Telefon öncelikle samsung yazısında kalıyor.Daha sonra reset atıyor. 3.07 odin ile stock rom kabul etmiyor.TR ve Rusya Rom'u denedim ikisindede sonlarda hidden.img hatası verdi.Recovery modunuda yükleyemiyorum.Önceden telefonda TWRP vardı.Onu açtığımda açılmadan Twrp ekranında donuyor.Yeni recovery ide yükleyemiyorum.Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?Bu arada durduk yere böyle oldu.

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş benim note 2 de durduk yere note 2 ekranında kalıyodu bi tane teknik servise verdim yapamadılar başka biyere daha götürcem. abimdede aynısı olmuştu içinde bi çipi mi ne değiştirdiler öyle düzeldi.
bi servise götürmeni tavsiye ederim donamısal bi sorunun var yüksek ihtimal
ama servise götürünce acaba surasımı burasımı bozuldu deme sen sadece sorununu söyle onlar baksın

• Beğen
Tepkiler: nuhatd
nuhatd

nuhatd

Üye
    Konu Sahibi
kardeş benim note 2 de durduk yere note 2 ekranında kalıyodu bi tane teknik servise verdim yapamadılar başka biyere daha götürcem. abimdede aynısı olmuştu içinde bi çipi mi ne değiştirdiler öyle düzeldi.
bi servise götürmeni tavsiye ederim donamısal bi sorunun var yüksek ihtimal
ama servise götürünce acaba surasımı burasımı bozuldu deme sen sadece sorununu söyle onlar baksın
Hocam bende bir servise götürdüm yapamadılar.Ondan sonrada uğraşmadım servislerle.Peki maliyeti ne kadar olur ?

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş abimin telefona 150 tl istemişlerdi dediğim gibi içinden bi çip için
ama seninkinin sorunu anakartta falanda olabilir o zaman sıkıntı
sorun anakarttaysa sahibinden.com da anakart satanlar oluyo 150 tl civarında
sorunu için bişey demişlermiydi?

• Beğen
Tepkiler: nuhatd
nuhatd

nuhatd

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye de telefoncular soyguncudan farksız.Her neyse efenim.İşledik bi Günah.telefonu tamirciye götürdüm.Sorunu anlatıp telefonu teslim ettim.Gittiğim yerde bu bölgenin en iyi telefon tamircilerindendi.Tamirci 2 güne biz sizi ararız dedi.O zaman gelip alırsınız dedi.Aradan 3 gün geçti.4 Gün geçti tık yok.Telefonla aradım.Üzerinde uğraşıyoruz dediler.Üzerinden tam bir hafta geçti.En sonunda çıldırdım.Küfür ede ede telefoncuya gittim.Madem telefondan anlamıyorsunuz ne diye insanları madur ediyorsunuz dedim.Aldım telefonu çıktım.Telefonu perişan etmişler tabi.Sonra Evde kendim forumlardan okuyarak anca costom rom yükleyerek 1 yıl kullandık.İşte en son durduk yere kapandı ve bu duruma düştü.Adam akıllı bir telefoncu yokki.Hepsi üçkağıtçı.Kendim uğraşacam yine.1 saat öncede burdaki bir tamirciye gittim.Adam ilk hasarı tespit edip öyle tamir edeceğiz dediler.Hasar tespit ücretide 35 tl dedi.Yok kalsın o zaman deyip çıktım.

Son düzenleme:
enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş benimde ona benzer bişey oldu bende 2 hafta yapılacak diye bekledim sonra yapamıyoz dediler verdiler elime ama ücret falan almadılar bende başka telefoncuya götürmeyi düşünüyom bakalım

Üst Alt