Samsung Wave Bada 1.2 | Herkes bada 1.2'ye rahatça geçebilir

Sponsorlu Bağlantılar

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
gereksiz bişey bu multiloader ile yüklemek telefonunun codenu değiştiriyor orjinalliğini bozuyor.bence gerek yok
hem zaten şubat ayı içerisinde kiese gelicek.

orjinalliği bozmak tamamen yanlız bir terim nedeni ise ben 5233 telefonuma defalarca fw attım sorun olmaz fw atmak bir nevi pc ye format atmak gibi birşeydir karıştırmaaylım lütfen.

mildew583

mildew583

Üye
yükleyemeyen arkadaşlar için; konuyu açan arkadaş yanlış yazmış..

telefondakileri yedekleyin. hafıza kartı ve sim kartı çıkartın telefon kapalı iken (ses kısma+tuş kilidi+no tuşu) na basılı tutun download mode girecektir. usb yi bilgisayara takın. port searh diyin telefonu bulacaktır. sonra download a tıklayın ve kurulumu bitirmesini bekleyin. bilgisayarınızda kies mutlaka olsun. winxp, winvt, win7 farketmez 32 bit olduğu sürece sorun yoktur.

princepsp

Üye
arkadaşlar çok gaza geldim kies i bekleyecektim ama şimdi geçiyorum haydi bismillah :D

--------------- Ekleme ---------------

Aynen bendede olmuyor
akıllılar telefonu kapatcaksin sim ve hafıza kartı çıkarıp seskısma kilit açma tusuna basılı tut download modu çıkar

C.Can

C.Can

Üye
Evet başarılı bir şekilde yükledim.Fakat bu sefer de kies görmüyor :))

erem.qns

erem.qns

Üye
yükleyemeyen arkadaşlar için; konuyu açan arkadaş yanlış yazmış..

telefondakileri yedekleyin. hafıza kartı ve sim kartı çıkartın telefon kapalı iken (ses kısma+tuş kilidi+no tuşu) na basılı tutun download mode girecektir. usb yi bilgisayara takın. port searh diyin telefonu bulacaktır. sonra download a tıklayın ve kurulumu bitirmesini bekleyin. bilgisayarınızda kies mutlaka olsun. winxp, winvt, win7 farketmez 32 bit olduğu sürece sorun yoktur.

aynen haklısın ..

port searh yapıyorum gormuo dıyenlerın bilgisayarında Kies kurulu deildir.

mildew583

mildew583

Üye
kiesi sil tekrar yükle

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
amaan ben kiesi beklicem ya ekşına gerek yok :D

alfayek13

alfayek13

Üye
ya bn geçtim super oldu tlfn birsuru oyunda yukledim ama saatlerdin beni rahatsiz eden bir sorun var nolur yardımcı olun uydu bulamıyor ya bu bağlantı ayarlarındn konumum dedıgınde bıle sıfır gösteriyor butun verileri ndrive yukledim ondada uyduyu bulmuyor bir suru sitedeki yontemi denedim olmadı nolur yardım edin:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

mildew583

mildew583

Üye
kies 2.0 da araçlarda sürücüyü yükle yi tıkla hala davam ediyorsa sorunu bilmiyorum..

C.Can

C.Can

Üye
Olmadı malesef.Hay Allah ya :S Bağlanıyor diyo öyle bekletiyo.

bygeforce

bygeforce

Üye
S723 gelecek arkadaşlar az sabredin ve bence bu şekilde kendinizi riske sokmayın....

Lacrymosa

Üye
    Konu Sahibi
Her türlü deniyorm ama Download butonu aktif olmuyor. (windows 7 )

XP uyumluluk modunda sorunsuz bulması gerekir.

Telefon açıkken otomatik olarak download moda kendi geçiyor zaten. İsteyenler arkadaşın söylediği gibi kendileri download moda geçirebilir.

ya bn geçtim super oldu tlfn birsuru oyunda yukledim ama saatlerdin beni rahatsiz eden bir sorun var nolur yardımcı olun uydu bulamıyor ya bu bağlantı ayarlarındn konumum dedıgınde bıle sıfır gösteriyor butun verileri ndrive yukledim ondada uyduyu bulmuyor bir suru sitedeki yontemi denedim olmadı nolur yardım edin:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Demek istediğin şeyi anladım. Aynı şey bende de var. O anki uydu durumunu göstermiyor ancak merak etme uyduya bağlanmaya çalışıyor. Yani değişen hiçbir şey yok. Sadece o anda uydu sinyallerinin durumunu göremiyorsun. Bu bende de var. Ancak hiç sorun değil. Çıkıyorum açık alana bırakıyorum 1 dakika hemen bağlanıyor. Uyduya bağlanıp konum aldıktan sonra uydu sinyallerini gösteriyor. Bağlanmadan sinyal göstermiyor. Sen de uydu durumuna bakınca hiç sinyal alamadığını gördün. Durum bu. Korkmanıza gerek yok. Eskiden nasılsa şimdi de aynı.

sarph35

sarph35

Üye
Herşey için sağolun. Telefonumu 1.2 yaptım ancak bende kies'e bağlanamıyorum!

sarph35

sarph35

Üye
Sildim tekrar yükledim değişmedi. Kies 2.0 kullanıyorum acaba onunla bi alakası olabilir mi?

Lacrymosa

Üye
    Konu Sahibi
Ben de Kies 2 kullanıyorum ama bağlanıyor. Birkaç ay önce 1.2'ye ilk geçtiğimde Kies telefonumu görmemişti. O günden sonra telefona da bilgisayara da format attım 1-2 defa şimdi görüyor. Yani Kies 2 ile alakası yok. Kullandığınız USB portunu değiştirin. İşe yarayabilir. Önce Kies'i açın sonra telefonu bilgisayara Kies modunda bağlayın.

sarph35

sarph35

Üye
Başka bir porta taktım, kiesi 2 kez sildim geri yükledim yinede olmadı.

İnat etti olmuyor!

okanssss

Üye
herşey okey güzel usb yıg bellek modunda taktım ama download aktif olmuyor bir türllü.. bilgisayardan telefonunun içinie görebiliyorum ama ama bu günc. programı port search deyince bir süre bekliyo sonra aktif olmuyo download nedndir. ?

Arkadaşlar tebrik ederim.Ben yaptım oldu.Ama Kameryı feda ederek.Nasılmı ?
Kamerayı açınca " KAMERA BAŞARISIZ" yazıyor.Yani telefon çöp oldu.Hepinize teşekkür ederim.Ben nasıl eski haline getiricem bu cihazı ?

Üst Alt