Haber Samsung Türkiye, Yeni Galaxy Note7 Değişim Programını Duyurdu


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi


Samsung Electronics Türkiye, Galaxy Note7 Değişim Programını eski ve yeni tüm seri Galaxy Note7 cihazlarını kapsayacak şekilde düzenledi. 18 Ekim – 11 Kasım 2016 arasında geçerli olacak program, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) bilgisi dâhilinde hazırlandı. Programın tüm detayları resmi web sitesinden duyuruldu.

Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyor.

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, "Samsung olarak, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için öncelik taşımaktadır. Bu nedenle alınan küresel karar doğrultusunda, Galaxy Note7 satışları durduruldu. Hiçbir kullanıcımızı mağdur etmeyecek kapsamlı bir değişim programı başlatıyoruz. Kullanıcılarımızın bu süreçte göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” dedi.

Değişim Programı, BTK kaydı olan tüm Galaxy Note7 kullanıcılarına açıktır

Samsung, BTK kaydı olan bütün Galaxy Note7 kullanıcılarını, 18 Ekim tarihinden itibaren başlayacak olan Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılmaya davet etmektedir.

Değişim programı, farklı şartlarda ve farklı yerlerden Galaxy Note7 alan kullanıcıların hiçbirini mağdur etmeyecek şekilde tasarlandı. Kullanıcılarımızın öncelikle ülke çapında 250’ye yakın noktada bulunan Samsung Servis Merkez’lerinden birine başvurmaları gerekmektedir.

Kendilerine tercihleri doğrultusunda aşağıdaki iki seçenek sunulacak;

  • Galaxy S7 edge’i (32Gb hafıza) tercih eden müşterilere, 600TL geri ödeme yapılacak ve telefonlarını herhangi bir Samsung Yetkili Bayi’nden alabilecekler.
  • Para iadesini tercih eden müşterilere, 3.600 TL ücret iade edilecektir.
  • Galaxy Note7 aksesuarlara ait bedeller de müşterilere iade edilecektir.
Galaxy Note7’yi operatör üzerinden sözleşme ile almış kullanıcılar ise Galaxy S7 edge (32Gb hafıza) değişiminden yararlanabilir veya hiçbir ek maliyet yansıtılmadan sözleşmesini iptal edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, Galaxy Note7 kampanyası dahilinde verilen Samsung Gear VR’ı kullanmaya devam edebilecekler. Daha önceden Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılıp telefonunu Samsung Servis Merkezi’ne bırakan kullanıcılar, bu servis merkezine gidip belirtilen seçeneklerden yararlanabilirler.
Samsung Türkiye, Yeni Galaxy Note7 Değişim Programını Duyurdu
 
hikmet366

hikmet366

Üye
s7 edge alıp keyfime bakarım :) note 7 telefonum olsaydı
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
0MG90

0MG90

Üye
S7 Edge 3000 lira değil ki, kullanıcılar neden onu seçsin? Samsung TR garantili 2600 liraya satılıyor. 3600 para iadesi yerine S7 Edge'i seçerse 400 lira zararda.

Ben olsam alırım 3600 lirayı başka marka telefon alırım.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ellerine Yüzlerine Batırdılar Firma Bu Sene Çakılacaktır Bence Dİğer Firmalar Kalkışa Geçerse Samsung Çakılır
 
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
S7 Edge 3000 lira değil ki, kullanıcılar neden onu seçsin? Samsung TR garantili 2600 liraya satılıyor. 3600 para iadesi yerine S7 Edge'i seçerse 400 lira zararda.

Ben olsam alırım 3600 lirayı başka marka telefon alırım.
tercih meselesi.
note 7 geri toplanmasına rağmen her gün note7 kullanan kişi sayısı artıyor orası da ilginç
 
0MG90

0MG90

Üye
tercih meselesi.
note 7 geri toplanmasına rağmen her gün note7 kullanan kişi sayısı artıyor orası da ilginç
Hala kullanan sorunludur, net
Elinde patlasa ya da çocuğunun elinde falan patlasa göreyim bakayım bir daha Samsung alıyor mu
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt