Faturasız / Faturalı Turkcell Paycell ile Fatura Ödemeye Samsung Galaxy S10+ Hediye

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Paycell ile 1 Ekim-15 Kasım arası fatura ödemesi yapanlar, Samsung Galaxy S10+ kazanma şansı yakalıyor. Faturalarınız Turkcell mağazalarından ya da Paycell uygulaması ile ödeyin, çekilişe katılın.
Kampanya’dan Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell Mağazaları’ndan Financell, Superonline ve diğer kurum faturası ödemesi yapan Turkcelliler yararlanacaktır.
Paycell mobil uygulmasını uygulama marketlerden ücretsiz indirebilirsiniz. Paycell uygulamasını indirmek icin
Kampanyadan tüm Turkcelllil’er yararlanabilir.
Çekiliş hakkı, 1.19.2019 (Saat 00:01) – 15.11.2019 (Saat 23:59) tarihleri tarihleri arasında Turkcell müşterileri tarafından Paycell uygulamasını kullanarak ya da Turkcell mağazalarından Financell, Superonline ve diğer kurum faturası ödemesi yapılması durumunda kazanılacaktır.
Çekilişe katılmak için fatura ödemesi yaptıktan sonra tarafınıza gönderilen SMS’teki linke tıklayıp web sitesinde talep edilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.
Her müşterinin 8 fatura ödemesine istinaden maksimum 8 çekiliş hakkı bulunmaktadır.
Çekiliş sonucunda kazanan 10 katılımcıya Samsung S10+ cep telefonu hediye edilecektir.
Çekiliş 27.11.2019 tarihinde saat 10:00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti., Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde yapılacaktır.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt