Samsung S8530 Wave2 için yazılım güncellemesi var...

Sponsorlu Bağlantılar

hsahin4

hsahin4

Üye
    Konu Sahibi
o zaman güncelleme yapmaya gerek yok o kadar fazla oyun kurmusken bi daha kurmaya değmez o zaman

Hiçbirşeyi tekrardan kurmana gerek yok. Ben 3 tane oyun ve 4 tanede program kurmuştum. Güncellemeden sonra hiçbir sorun olmadan bütün hepsini kullanabiliyorum.

erdemokan

Üye
evet hiçbir kurduğun dosya oyun vs. gitmiyor

Anußis

Anußis

Üye
alışkanlık :D symbiandan kalma

totx

totx

Üye
o yeni değildir bence 1 ay oldu telefonu alalı,yüklü geldi içinde

Anußis

Anußis

Üye
Yepyeni bir güncelleme arkadaşım ;) ben telefonu geçen hafta samsungevinden aldığımda JVJK4 Sürümü vardı ve 2 gündürde bu sürüm geldi ... ;)

parkim

parkim

Üye
s8530 ile bluetooth kulaklıkdan mp3 dinleniyormu.

mezq2

mezq2

Üye
kies güncelleme gösteriyor ama cihazdaki sürüm zaten sonu J4 le bitiyor ve hala güncelleme var dior kies???

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
ya abilerim wave 1 ile wave 2 aynı
yani ikisinden birini yüklerseniz oluyor bknz dış ülke forumları ve youtube.

hsahin4

hsahin4

Üye
    Konu Sahibi
ya abilerim wave 1 ile wave 2 aynı
yani ikisinden birini yüklerseniz oluyor bknz dış ülke forumları ve youtube.

ne dediğini anlayamadım, lütfen Türkçe mealinide yaz :)

1. ) Wave 1 ve Wave 2 aynı demişsin. De bakalım neresi aynı? bence sadece kamerası aynı :)
2. ) "İkisinden birini yüklerseniz oluyor" derken??? neye nereye yüklüyoz anlamadım :)

sertac1989

Üye
Arkadaşlar wave 2 var güncellme yapmak istiyorum ama olmuyor kiese bağlanıyorum ama sunucu ile bağlantı yok diyor nasıl yapabilirim kies dışında başka nasıl güncellme yapabilirim

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Arkadaşlar wave 2 var güncellme yapmak istiyorum ama olmuyor kiese bağlanıyorum ama sunucu ile bağlantı yok diyor nasıl yapabilirim kies dışında başka nasıl güncellme yapabilirim

Flashlama ile yapabilrsn

ozanacu123

Üye
ben yeni aldım teli ve bu en son sürüm yüklü geldi içinde bi sorun yok cok güzel çok hızlı cihaz s8530 mükemmel bir performansı var tek sikayetim spoof olmuyor olsa bile app den açmak lazım oyunu

bygeforce

bygeforce

Üye
Bu Samsung Adamı PANİKATAK hastası yapar ! :D

sertac1989

Üye
arkadaşlar bu kiesten nasıl güncelleştirme yapılıyor s8530 modelim var ama bi türlü güncelleştirme olmuyor nasıl yapabilirim veya bunun dışında nasıl güncelleme yapılır

abdlkrm_61

Üye
yaptığın zamn bana da söle nolurr bende uğraşıyom ama olmuyo bağlantı koptu diyo

smoke6666

Üye
kies 1.5.3 ile yapın bende wave 2 var bende öyle yaptım güncelleştirmeyi

makrovba

Üye
Arkadaşlar

Bende yeni Wawe II kullanıcısıyım. KİES 2.0 yüklediğimde telefonumu bağladığımda güncelleme var dedi bende yapayım dedim uygulamaları okudum ve bir süre bekledikten sonra telefon bağlantısı kesildi ve hata verdi. Normalde baktığımda herhangi bir drivers sorunu yok gibi geldi ama bu bağlandı güncellemede neden kopuyor. Nerde yanlış yapıyorum bu konuda açıklama yaparsanız sevinirim. eğer sürücü eksikliğim varsa hangi sürücüyü yüklemem lazım.

İyi Çalışmalar.

aybarsceyhun

aybarsceyhun

Üye
aynı sorun bendede var arkadasım guncelleme yapmak ısterken telefon baglı degıl dıyor...

sadbinmuaz

Üye
1.5.3 ile yapın arkadaşlar pekde gerekmiyor ama siz bilirsiniz

magmatik

Üye
Bende samsung wave s8500 var ve kies 2.0 yüklü. İlk kez kiese girdiğimde güncelleme çıktı. Güncellemeyi onayladım %100 oldu fakat sonra bağlantı kurulamıyor dedi hata verdi. Sonra tekrar denediğimde hemen bağlantı hatası verdi. Sorun kies sürümü ile mi alakalı. Kies 1.5.3. ile olur mu...

Üst Alt