Samsung S8500 Wave Kies Bağlanamama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

che1965

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8500 Wave Kies Bağlanamama Sorunu
Merhaba arkadaşlar bana 1-2 ay önce fransadan geldi wave ilk geldiğinde de kies i telefonla gelen cd den kurdum ancak kiese bağlanamadım en son bir kaç gün önce kiesin son çıkan sürümünü indirip yükledim o da işe yaramadı . Hiç bağlanmıyor telefon yani kies hiç görmüyor onun dışında telefon bağlantısında sorun yok telefonu bağlayığ usb yle mp3 video ...vb şeyler atabiliyorum ama kiese bir türlü bağlanmıyor. İlk önce kiesi açıyorum sonra telefonu bağlıyorum kies programında bağlanıyor yazısı çıkıyor tam bağlantı oldu derken telefon kendi kendine aç kapa yapıyor reset atıyor yani ve bağlantı kopuyor lütfen yardım edin çıldırıcam ya bu arada telefon dili ingilizce türkçe destek yok ayrıca usb ayarlarından bağlanınca soru seçtim ordan bağlandığında kiesi seçiyorum sadece kies için bağlanmayı da seçtim fark eden birşey yok
YARDIM EDİN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM :off::off::off::off::off::off::off:

--------------- Ekleme ---------------

Bir yardım ya

qzwx

Üye
problemin büyük ihtimalle bilgisayardadır. Windows 7 ise kies uyumlu değil vista ve xplere uyumlu

lonenly

Üye
bende hem vistada hemde xp de denedim ama sonuç aynı bağlantıyı kesiyor.

silver021

silver021

Üye
problemin büyük ihtimalle bilgisayardadır. Windows 7 ise kies uyumlu değil vista ve xplere uyumlu

zırt atıp uydurma. Win7 64 bit kullanıorum %100 sorunsuz çalışıyor. !

che1965

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaşlar windows xp kullanıyorum service pack 2 . 32 bit . Atıyor yani hiç anlayamıyorum neden attığını çok saçma ya çıldırıyor insan

che1965

Üye
    Konu Sahibi
ya bu programlar kies dışında atılamıyor mu

lonenly

Üye
programı kapattıktan sonra internet bağlantısıda geri gelmiyor bilgisayarı kapatıp açmak gerekiyor.Daha önce vista ve xpde denedim ama gene aynı

che1965

Üye
    Konu Sahibi
ya tok mu bu işlerden çakan biri ya

--------------- Ekleme ---------------

peki bu kiese bağlanmak için şartlar var mı mesela jarj olmalı mı ya da hafıza ne kadar olmalı ben hafıza kartlı da denedim kartsızda

southbluee

Üye
mrb arkadaşlar bendede buna yakın bi problem yaşıyorum telefonu kiese bağladığımda senkronize etceğim zaman yada güncelleme yapacağı zaman kapanıp tekrar açılıyo neden olabilir? yardım edebilirmisiniz?

halil45

Üye
Arkadaşlar telefonu bilgisayara usb kablosu ile bağlayın sonra, bilgisayarım sağ tıkla yönet>aygıt yöneticisi>evrensel seri veri yolu denetleyicileri>SAMSUNG USB Composite Device V2(bunun gibi birşeyler yazar) sağ tıkla kaldır deyin, tabiki yukarıdakileri yaparken kies açık olsun telefonu bağlatısını çıkar kiesten çık, sonra telefonu tekrar bağlayın telefonun sürücüsü tekrar yüklenecek yükleme bittiğinde kies i açın, bağlanması gerek ben bu şekilde hallettim inşallah kies bağlantısı sorunu olan herkesin işine yarar...:oke: (sistemim: windows 7 64-bit ; diğer sistemlerde aynı yol uygulanabilir aygıt yöneticisi ile...:bye2:)

sez00

Üye
bende de ayni sorun olmustu hicbiri ise yaramadi/ pc den kiesi ve samsung usb driveri tamamen sil/sonra pc den arama yap kiese dair ne varsa sil/ yeniden kur sorunun buyuk ihtimalle cozulur

tutar

Üye
arkadas lar benmde baglantaı kesıldı baglanmama sorunum wardı bu firmvareyı yukledım cozuldu haberınız olsun (S8530XXJK9)
lıkte burda uyelık istıyo bıde "xx" yazanlar turkce msnden yardmı olabılırm benzer konular da(cilgin_tutar@hot.)

by » Fri Feb 04, 2011 3:57 pm
Possible Password: samsung-firmwares.com
Possible Password: samfirmware.com

S8530XXJK3
S8530XEJK6
S8530XXJK9
S8530XEJL2
S8530XXJL1
S8530XEJL4
S8530JPJL1
S8530BWJL1
S8530BOJL3