Öneri Samsung s4 mini ekran kırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s4 mini ekran kırıldı.
S.aleykum. Telefon babamın cebindeyken darbe yemiş. Telefonun dış tarafında herhangi bir kırık, çatlak yok. İçerden çatladı ve ekran simsiyah oldu.

Dediğim gibi dış tarafta sorun yok iç taraftan kırıldı. Maliyeti ne kadardır bilen varmı? Telefoncuya götürmeyecegim. Parçayi internetten alip montajıni kendim yapacagim.

Ayrica telefon yurt dışından ithal eeilen model, çift hatli samsung galaxy s4 mini .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
As benim Kuzeninde Bozulmuştu.Samsung 350 Fiyat Çekti Telefoncuda 350 Fiyat Çekti 180 Tlye Yan Sanayı Var Dedi Ama Başın Ağrır Taktırtma Bana Demişti Filan.Sonuç İtibari İle Geçmiş Olsun Masrafa Değmez 2.El Başka Cihaz Al Daha İyi

djhiguramos

djhiguramos

Üye

Yanında gerekli araç gereçleri de veriyorlar netten videosunu açıp baka baka takabilirsin elin yatkınsa. 60dolar aşağı yukarı 180 lira

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi

Yanında gerekli araç gereçleri de veriyorlar netten videosunu açıp baka baka takabilirsin elin yatkınsa. 60dolar aşağı yukarı 180 lira
Türkiyeden almak istesem ne kadar fark eder yurtdişina göre ?

djhiguramos

djhiguramos

Üye
hiç araştırma yapmadan direkt ilk karşıma çıkan ürün 200tl

----
Türk satıcılardan alırken pazarlık etmeyi deneyin 10tl 10tdir ne kadar indirebilirseniz kar olur.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Luck Star

Luck Star

Üye
Ekran kırılmış fiyatı 100-200 arası.

• Beğen

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
6 ay önce benim S4 ün ekranını 468 TL ye yaptırdım seninki de bu civarlarda olur. Yan Sanayi taktırma

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Artık bir hal çaresine bakacağız.

Egehan42

Egehan42

Üye
i9190 citali ekran fiyati 250tl civari ankarada en son yaptigimiz fiyat buydu. ( Tr genelinde aynidir fiyatlar genellikle)
Internetten almanizi tavsiye etmem, biz bile bazen bir telefonun ekranini degistirirken 2-3 kere sifir ekran denedigimiz oluyordu, skntili cikabiliyor, piksel sorunu olabiliyor, dokunmatikde atlama olabiliyor. En azindan bir teknik servise degistirtirseniz bi kac gun icinde cikacak sorunlarda yardimci olurlar, zaten ekran da kendini en basinda belli eder ;)
Midyata pirince giderken elinizdeki uc bes kurustdan da olmayin..
Nacizane tavsiyem ..

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
i9190 citali ekran fiyati 250tl civari ankarada en son yaptigimiz fiyat buydu. ( Tr genelinde aynidir fiyatlar genellikle)
Internetten almanizi tavsiye etmem, biz bile bazen bir telefonun ekranini degistirirken 2-3 kere sifir ekran denedigimiz oluyordu, skntili cikabiliyor, piksel sorunu olabiliyor, dokunmatikde atlama olabiliyor. En azindan bir teknik servise degistirtirseniz bi kac gun icinde cikacak sorunlarda yardimci olurlar, zaten ekran da kendini en basinda belli eder ;)
Midyata pirince giderken elinizdeki uc bes kurustdan da olmayin..
Nacizane tavsiyem ..
Bu yönden düşonmemiştim. Peki siz işçilik dahilmi 250 Tl ye yaptiriyorsunuz, yoksa sadece ekranın fiyatımi bu ?

By gece

By gece

Üye
bazı yerlerde kırılan ekranı eritip yerleştiriyorlar.. Hem daha ucuza geliyor hem işini görüyor. Arkadaşım yaptırmıştı. oradan biliyorum

Egehan42

Egehan42

Üye
bazı yerlerde kırılan ekranı eritip yerleştiriyorlar.. Hem daha ucuza geliyor hem işini görüyor. Arkadaşım yaptırmıştı. oradan biliyorum
Oyle bisey teknik olarak imkansiz. Cami kirilmisdir o arkadasinin, Bu ekrandan bahsediyor.

Üst Alt