Yardım Samsung Root Atma İle ilgili Yardımlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

wbayderda

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Root Atma İle ilgili Yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba arkadaslar samsung s8 Model no:SM-6950F Root attım magisk yükledim ama magisk kısmında module menüsü açık degil vram hayır olarak görünüyor ne yapmam gerekiyor arkadaslar 2 gündür ugrasıyorum bilen arkadaslar cevap yazarsa sevinirim bayramınız mubarek olsun.

Fatih BaKeR

Üye
Merhaba arkadaslar samsung s8 Model no:SM-6950F Root attım magisk yükledim ama magisk kısmında module menüsü açık degil vram hayır olarak görünüyor ne yapmam gerekiyor arkadaslar 2 gündür ugrasıyorum bilen arkadaslar cevap yazarsa sevinirim bayramınız mubarek olsun.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: wbayderda ve fatihmenteş

wbayderda

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba. Magisk'in twrp'den flashlanan zip dosyası yok muydu? Onu da flashladınız mı?
dediginiz gibi yaptım hepsi hal oldu apk uzantılı olarak indirip zip yaptım hepsi düzeldi yalnız söle bir durum daha var magiskte safenety kontrol et butonu cıkmıyor bende magisk açınca magisk sürüm 24.3 kullandıgım modüllerden safenety fix yüklemiştim

Fatih BaKeR

Üye
dediginiz gibi yaptım hepsi hal oldu apk uzantılı olarak indirip zip yaptım hepsi düzeldi yalnız söle bir durum daha var magiskte safenety kontrol et butonu cıkmıyor bende magisk açınca magisk sürüm 24.3 kullandıgım modüllerden safenety fix yüklemiştim
Maalesef o konuda bilgim yok. Umarım onu da çözersiniz.

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Selam, iki yillık android 12 yuklü m31s cihazima root atmak istiyorum artık, oem ve bootloaderi acıp twrp yukleyip magisk flashlasam imei veye şebeke sorunu yaşarmıyım acaba

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
düzeldi mi acaba

Üst Alt