samsung note fan edition Downgrade

Sponsorlu Bağlantılar

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
samsung note fan edition Downgrade
Arkadaşlar mrb,1 hafta önce migrostan aldım note fan editionu,acele ettim 8.0a güncelledim,7.0a dönüş nasıl yapabilirim,knox sayacına zarar vermeden,bazı videolar izledim düz bir şekilde odinle yükleniyor deniyor ama olmuyor o şekilde,yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer downgrade kilidi varsa Odin üzerinden yapamazsınız bu da sayacı bozmadan olmaz anlamına gelebilir

Başka 7.0 romları ile denemeler yapın eğer hiç birinde yapılamıyorsa kilit var demektir

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
s7 edgede denemiştim olmamıştı,bu şekil bi cvp vermişlerdi,muhtemelen bu da öyle olur ama yine de deneyecğim,sağol arkadşm

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bir ust seviye her zaman daha iyidir. Bende 2015 model j7 var ona bile guncelleme vermeyi kesti samsung. Sozde 7 gelecekti. Sen 8 ile devam et.

mrgoxel

mrgoxel

Üye
note fe kullanıcısı olarak meraktan soruyorum neyi beğenmediniz de dönmek istiyorsunuz
note fe kullanıcısı olarak meraktan soruyorum neyi beğenmediniz de dönmek istiyorsunuz

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
    Konu Sahibi
go launcher ex kullanırım her telefonumda fakat bunda 8.0a geçtim hata alıyorum açılmıyor,bu benim için çok önemli
Bir ust seviye her zaman daha iyidir. Bende 2015 model j7 var ona bile guncelleme vermeyi kesti samsung. Sozde 7 gelecekti. Sen 8 ile devam et.
inan 7.0 en güzeli pişman oldum umarım düşürebilirim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
go launcher ex kullanırım her telefonumda fakat bunda 8.0a geçtim hata alıyorum açılmıyor,bu benim için çok önemli

inan 7.0 en güzeli pişman oldum umarım düşürebilirim
Kardeş bende 7 kullandım bir üst seviye her zaman iyidir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
iyidir de , özgürlüğümüze engel olmasınlar,istediğimiz uygulama 7de uygunsa 8de de öyle olmalı
Tamamen özgür bir telefon arıyorsan o zaman Xaomi alacaktın. Neyse bence fazla kurcalama olan olmuş artık.

Üst Alt