Tavsiye Samsung galaxy note fan edition veya huawei p20 lite

Sponsorlu Bağlantılar

fumaser

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy note fan edition veya huawei p20 lite
Arkadaşlar merhaba eski telefonumdan yeteri kadar verim alamadığından değiştirmeye karar verdim bütçem 2500 civarı samsung note fan edition ile huawei p20 lite arasında kaldım siz olsanız hangisini alırsınız tavsiyelerinize ihtiyacım var.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
P20 Lite.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Nedeninide açıklayabilirmisiniz ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İki model arasında özellikleri beni karşılayan o telefon olmasıdır. Zaten ufak ayrıntısı püf noktası da budur alışverişin, kullanım şekline göre yorumlarda değişir tabiki herkese göre bu benim tercihim olurdu.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Acele etme biraz daha biriktir daha iyilerini alırsın

general4242

general4242

Üye
Bence note FE.
Çünkü ekran amoled daha iyi çözünürlük daha yüksek, donanım 2 kat daha güçlü. p20 nın antutusu 85k, note fe nınkı 180k.
samsungda optık goruntu sabıtleyıcı var, kalemi var, su gecırmezlık var, cat modemı bıle daha iyi. Ram frekansı depolama hızı daha iyi. Kısacası note fenın herseyı daha iyi. p20 litenın tek artısı varsa o da 2. kamera (illa bokeh istiyosanız ki bence gerek yok.) diğeri de daha guncel bir telefon olması.
Tasarım desen note fe de var zaten sonsuz ekran centıklı tasarımdan daha guzel bence.
Ben olsam kesınlıkle note fe alırım.
İleride aynı tasarımla aynı fıyat bandında tekrar cıkartsalar keske su telefonu.
yoksa ben alana kadar çok eskıde kalacak :(
kısaca burdan bakın aradaki farkı görün.

• Beğen
Tepkiler: fumaser
azattt

azattt

Üye
huawei'nin lite modelleri ederinden fazla fiyata satılıyor. Mate 10 Lite 2199tl ile çıktı hakettiğinden fazla bir fiyat şu an 1800 liraya satılıyor olması gereken de bu. P20lite 2300 tl ile çıktı bir ayda 2000 liraya geriledi. Onun da olması gereken fiyat buydu. Note Fe üst model bir telefon Mate 10 ile yarışabilecek bir model P20lite ile kıyaslanması hata. P20'nin tek gözle görünür artısı ekran kasa oranı işlemcisi bile geçen senenin işlemcisi. NoteFe çok daha önde. Alternatif olarak Türkiye garantili cihaz isterseniz 2000liraya Asus 5 Alınır

• Beğen

fumaser

Üye
    Konu Sahibi
Bugün maedia marktda p20 liteyi kullanma fırsatım oldu gerçekten kaliteli ama benim aklım hala note fe'de benim için tek eksi yönü garantisi ve parçası bulunmuyor deniyor ne kadar doğru bilmiyorum

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
@fumaser benim dediğimi yap. Birazdaha çalış para biriktir daha iyisini alırsın.
Örnek, Samsung S8 plus

• Beğen

fumaser

Üye
    Konu Sahibi
Muhammed sende haklısın ama telefona yüksek paralar veren birisi değilim para biriktirmeme gerek yok şuan istesem s9+ da alırım ama dediğim gibi o paraları bir telefona vermek bana mantıklı gelmiyor.Telefon almamın nedeni eski note 2 telefonumun bozulması yoksa benim işimi fazlasıyla görüyordu.
@fumaser benim dediğimi yap. Birazdaha çalış para biriktir daha iyisini alırsın.
Örnek, Samsung S8 plus

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Anladım bende bi telefona çok para vermem ama şuan param olsa
S8 Plus Gold alırım. Veya ikinci el sıfır ayarında alırım..
Neden mi ? Yeni çıkan telefonların
radyasyon seviyeleri yüksek.
İstersen S8 Plus ile yeni çıkan telefonları karşılaştır. Linkte Note Fe ile S8 Plud var,
Altta "Sar Dedeğeri" yazıyo ve S8 Plus ı yeni çıkanlarla karşılaştır. Anlarsın...

Üst Alt