Samsung Not2 deki üzücü sorun.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
HTC varken Samsung ne ya :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
kardeşim öncelikle geçmiş olsun . Tringleaway programını kullanmadan önce telefonun dilini birde ingilizce yapıp denermisin ; sadece tahminde bulunuyorum s3 de 4.1.2 surumunde tringleaway programı cihaz turkce iken sayacı sıfırlamıyor diye okumuştum ; bir çok kişi telefon dilini ingilizceye çevirip öyle halletmiş. bir dene istersen note2 de de işe yarayabilir....

nalcam22

nalcam22

Üye
Benim S1'in halini görmek istemezsiniz.Telefoncu 400 veririm dedi.

S1'in özellikle yan aliminyum plakalar gerçekten dandik.Ama kasa sağlam.Ekran neredeyse kırılmaz

konuya gelince..

Geçmiş olsun.Ancak böyle şeylerle Samsung'u suçlamak değil alırken 2 kere kontrol etmek gerekiyor..

sonuçta arızalı mal illa Samsung da olmaz.Nokia'nında fabrikasyon hasarlı ürünü olabiliyor...

Tamamen sorunsuz olacak diye bir kaide yok.

arkadas doğru söylüyor fabrikasyon fabrikadan günde binlerce tel çıkıyo 1 kaçtane arızalı çıkabilir oda sana gelmiş neyse inşallah sıkıntız halledersin

boran9999

boran9999

Üye
Elektronik birazda şans işi mesele ben kazakistan/astanadan bir tane hTC sensational aldım 3 kez hoperlör bozulurmu bir cihazda telefon parası kadar parayı hoperlöre verdim sonunda sattım kurtuldum. Kardeşim'de Iphone5 kullanıyor şarj 1 gün gitmiyor kontrol içingeri gönderdi telefonda fabrikasyon arıza tesbit edildi yaklaşık 20 gündür haber yok . Diyecegim şudur Bu tür arızalar 1 tek markaya münhasır değil Her marka için geçerli dikkat çekmesi üretim adetiylede cok ilgili senede 450.000.000 adet elektronik cihaz üreten bir firmada bu tür teknik hatalar daha fazla dikkat çekiyor olay budur. İyi forumlar

Türe

Türe

Üye
Bunun için dandik diyecekseniz almayın efendim şu cihazları. Garantiyi niye koymuş adamlar ? El yapımıdır ,sorun olabilir diye di mi ? :ah :dry:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
tapatalk

tapatalk

Üye
Elektronik birazda şans işi mesele ben kazakistan/astanadan bir tane hTC sensational aldım 3 kez hoperlör bozulurmu bir cihazda telefon parası kadar parayı hoperlöre verdim sonunda sattım kurtuldum. Kardeşim'de Iphone5 kullanıyor şarj 1 gün gitmiyor kontrol içingeri gönderdi telefonda fabrikasyon arıza tesbit edildi yaklaşık 20 gündür haber yok . Diyecegim şudur Bu tür arızalar 1 tek markaya münhasır değil Her marka için geçerli dikkat çekmesi üretim adetiylede cok ilgili senede 450.000.000 adet elektronik cihaz üreten bir firmada bu tür teknik hatalar daha fazla dikkat çekiyor olay budur. İyi forumlar
ben çok şanslıyım ozaman daha 1 defa servise gitmedim telefon için

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Samsung Kullanmadım ama arkadaştaki Note 2-3 kere yere düştü.Birşey olmadı.İnsansınlık hali gözden kaçmış olabilir.Bunu samsunga bağlamayalıö

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim öncelikle geçmiş olsun . Tringleaway programını kullanmadan önce telefonun dilini birde ingilizce yapıp denermisin ; sadece tahminde bulunuyorum s3 de 4.1.2 surumunde tringleaway programı cihaz turkce iken sayacı sıfırlamıyor diye okumuştum ; bir çok kişi telefon dilini ingilizceye çevirip öyle halletmiş. bir dene istersen note2 de de işe yarayabilir....

Bir süredir giremiyordum abi kusura bakma. Dediğin yöntem işe yaradı. Teşekkür ederim. Gün geçmiyor ki yeni bir şey öğrenmeyeyim. Çok teşekkürler. Peki son birşey soracam. Orjinal romu odinden atınca sayaç artmıyor. Peki cwm den artiyormu?

sefasahin34

Üye
Abi apple kamerası sorunlu yüzlerce ürünü burda satar bi kişide kötü demez olsun okadarda der.İş samsunga gelince ondan kötüsü yok.Keşke ilk farkettiğin an getirseydin direk birebir değişim yapılırdı.

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Abi apple kamerası sorunlu yüzlerce ürünü burda satar bi kişide kötü demez olsun okadarda der.İş samsunga gelince ondan kötüsü yok.Keşke ilk farkettiğin an getirseydin direk birebir değişim yapılırdı.

Babam sağolsun :) Ayrıca appkein yaptığı cidden çok komik. Neyse o konuya girmek istemiyorum.

avcitalip

avcitalip

Üye
Bırakın arkadaşlar.Arkadaşım s3 ünü sırada otururken cebinden düşürdü.Silikon kılıf olmasına rağmen ekran pert.Yazılar filan yeşile döndü dokunmatik çalışmıyo.

ya benimkisi ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

kardeşim sana tavsiyem öncelikle git telefonunu rootla ardından ;

http://www.maxicep.com/android-yazilim-destek/triangle-away-bir-tane-count-birakiyor-770133.html

triangle away yardımıyla hiç count bırakmadan sayacı sıfırla üstteki konuda nasıl yapacağın yazıyor :oke:

ardından note 2 için en düşük versiyonu kur bildiğim kadarıyla note 2 ler 4.1.1 JB ile geldi ve bir şekilde CSC'ni TUR yap Android 4.0 ICS'ten sonra samsunglarda nasıl değişiyor bilmiyorum ardından cihazını kies üzerinden güncelle işte bu kadar note 2'n garanti kapsamında artık

sorununu belirt ve sanırım yazılımsal değil falan yaz ekranın komple değişecek çerçeveler falan tek parça bu telefonlarda :evet: hatta garantiden gelince telefonuna yeni bir arka kapak alırsan telefonun sıfır gibi olacak :ehe

- - - Eklendi - - -

katılıyorum,ayrıca her markada sorun olabilir bu normaldir :evet: şimdi :apple:'da garantiye gidiyor,Nokia'da garantiye gidiyor,Sony'de garantiye gidiyor bütün markalar gidiyor yani gitmeyen marka yok... hatalı üretim illaki olabilir :)

- - - Eklendi - - -

birde bu konuya bir bak istersen belki işine yarar birşeyler bulursun :oke:

- - - Eklendi - - -

ben çok şanslıyım ozaman daha 1 defa servise gitmedim telefon için

ne gariptir benimkide gitmedi :hmmm daha öncede söyledim bu cihazlar fabrikada kontrol ediliyor demekki aradan kaçmış :)

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Sağol talip. Şu anda tek eksiğim orjinal rom. O da benim kulüp konusunda var :) Herkese Teşekkür ederim.

avcitalip

avcitalip

Üye
Sağol talip. Şu anda tek eksiğim orjinal rom. O da benim kulüp konusunda var :) Herkese Teşekkür ederim.

kies cihazını görsün ve cihazınız,kies aracılığıyla yazılım güncellemesini desteklemiyor demesin sayaç 0 olsun tamamdır :oke:

aleranol

aleranol

Üye
    Konu Sahibi
Deneyecem bakalım. Bilgisayar bulsam bi

Türe

Türe

Üye

:hmmm Zaten değişimi yapılıyor onların. Bir araştırıp öyle konussaydiniz keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt