Samsung Monte Güncel Firmware'leri (kimler yükledi) Nelerdir? Nasıl yüklenir?

Sponsorlu Bağlantılar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Ben Taskmanager kullanıyorum bana göre artıları ve eksileri şöyle

Task manager var ne işe yarar diyenler için herhangi birşeyde iken sizdeki geri tuşu bende ki home tuşuna basınca ana ekrana döner ve başka birşey açmanızı sağlar ama dikkatinizi çekerim ki öncekini kapatmaz. Home tuşuna basılı tutunca ikisi arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani nette gezerken yada navigasyona bakarken mesaj gelince home tuşu ile onu kapatmadan mesajı okuyup geri ona geçebilrisiniz. Mantık bu...

Tema Düz siyah tema değil yeşil ve kahverengimsi tema gelmiş kimine göre güzel kimine göre değil bana göre yeşil olan güzel...

Google maps 3.0.2 yüklü zaten...

Türkçe sözlük yok ama bir java uygulaması ile çözülebilir...

Türkçe dil seçeneği var ve aktif...

Mesaj yazarken önce kaydet sonra gönder diyor idik bunda direk gönder diyebiliyoruz, iki kere basmaya gerek yok yani...

Oyun hafızasında sorun var bellek hatası veriyor fakat onu da forumda ki bir konuda bahsedildiği üzere bir dosya değiştirerek çözebiliyorsunuz. Konu JAVA BELLEK YÜKSELTME diye birşeydi...

daha ne kaldı bilmiyorum, aklımda olanları yazdım ama şöyle bir durum var ki bazı kişiler kamera da problem yaşadıklarını söylediler fakat ben kaç kere yükleyip sildim hiç bir problem yok...

ve son olarak diyeceksiniz ki home tuşu gelince geri tuşu nereye gitcek :D geri tuşu dokunmatik ekrana geliyor menü girdiğinizde sağ köşede geri tuşu çıkıyor ve geri gelmek için ona basıyoruz. ortada ki tuş home tuşu çünki artık. Hiç mi iphone almadınız elinize o mantık işte :)

şuan müsait değilim en kısa zamanda video da koyarım....

ekremozo

ekremozo

Üye
    Konu Sahibi
S5620BVJD2 yukledım kameram çalışmıyor :(

TasteKiN

TasteKiN

Üye
kamera problemi FW ile değil telefon ile alakalı sen fazla FW yükleyemezsin eski Fw ne geri dön ve fazla kurcalama :D

ekremozo

ekremozo

Üye
    Konu Sahibi
eski fw yokki piyasada... onun üstüne kimler geldi kimler geçti :)

baranselona

baranselona

Üye
eğer yüklemediysen JTJL2 yi yükle bence orjinal sorunsuz çalışması lazım

ekremozo

ekremozo

Üye
    Konu Sahibi
onu yukledım mecburen de. İnsan yine de task managerli güzel bir fw istiyor be :)

TasteKiN

TasteKiN

Üye
orjinali çıkar inşallah gelişime devam eder Samsung

baranselona

baranselona

Üye
eder ya daha neleri çıkar montenin baksana video player vb.. kendimiz çıkarıyorz daha neleri çıkar

tkfile da gezerken widgetlere girmiştim bluetooth-wifi vb.. falan vardı aktif ettim ama widgeti yüklü olmayınca görmüyor heralde ??

ugurcan_715

Üye
beyler sızın böyle dedıklerınızi nasıl yapabılırım ben de yenı bır monte 5230 aldım telefon guzel:islik

XXJA4 sürümü başarılı gibi gözüküyor ancak kamera sorunu vs cıkabılıyor gorunuse göre. Eh kamera'da olmadıktan sonra android olsa ne v5 olsa ne. Orası kötü. Ben sözlüğe çok ihtiyaç duyduğum için en son çıkar orjinal "JTJL2" kurdum ve kullanıyorum. "TasteKiN" arkadaşımızın konularınd amevcut. Orjinal ve kullanışlı olsun dersen arkadaşım en iyisi "JTJL2" dir derim...

Telefonu kırma derecesine gelmiştim ama şimdi biraz daha sevmeye başladım. "JTJL2" de buluna orjinal oyunlardan Asphalt 4'ün kodu lazım olanlar bana mesaj atsın ben satın aldım. COk aradım bulamadım. Ondan başkası satın almasın ... Gerek yok

Saygılarımla

emmuca

Üye
arkadaşlar monte alalı bi hayli oldu ancak sizlerden ozenerek fw yükledim yüklemesinde zorlandım da.
formlarda okuya okuya yapmaya calıstım S5620XEJE1 yi yükledim "Monte-Hero v1.6 for s5620 patched" mıymıs neymiş adı ama şimdi anladım ki en güzeli eski orginal hali ve olursa bu haline qwerty klavye secenegi gerisi hem telefonu agırlastırıyor hem görüntü kalitesi çok kotu.
şimdi bilen arkadaşlar bana yardımcı olun lutfen eski haline dönmek ve sadece klavye patch ini yüklemek istiyorum. nasıl yapmalıyım haa bu arada telefonum yurt dısından hediye kutusu felan da yok nerde kim bilir? Ne yapayım nasıl yapayım?

Üst Alt