samsung monte acill.......... lütfen

 • 23 Ekim 2010
 • 1533 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. slm arkadaşlar herkese..
  yeni aldığım monte de bi sorunum var
  bir yeri arayacağımda veya gelen bir aramada işlevleri kullanmak için (aramayı reddet, hoparlör, tuş takımı vs..) telefonun yanındaki kilit düğmesine basın diyor Bunu devre dışı bırakamazmıyız veya ne yapmam lazım..?
  yorumlarınız için şimdiden teşkler...
   


  Yazan: escapes33
 2. Tabiki bole bişey mumkun değil.cunku tuş kilitsiz serbest bir ozellik olsaydı cihazla konuşurken.suratındaki surtunmeye bağlı olarak foksiyonlar calışırdı.
   
 3. evet onu kapatamıyoruz ama o kadar da acil bi konu değil sanki ha :D
   
 4. haklısın bu aklıma gelmemişti. cvp için tşkler...
   
 5. allahım :D
   
 6. Ama biz ararken ve konuşurken kilitlenmiyor.O durumda da kilitlenmesi gerekmezmiydi,çünkü o zaman da yüzümüze sürtünebilir.Aslında bu, cevap verirken engelleyici bir faktör.Sırf bu nedenle telefonu çantadan çıkarıp cevap verinceye kadar,karşıdaki kapatıyor.Bu hiç de pratik olmayan bir şey.
   
 7. biz ararkende kilitleniyor
   
 8. Bu sorunun tam tersi bi sorun yaşadığımı söyleyebilirim. Şöyle ki telefonun bir kaç kere yere düşmesinden kaynaklı olucak ki sağ kilit tuşu çok hassaslaştı. En ufak dokunmada hatta parmağın yakınlaşmasında bile aktifleşiyo. Yani telefonda konuşurken telefonu tutma biçimime göre farkında olmadan kilit açılıyo ve hoparlör vb. tuşlar isteğim dışı etkinleşiyo. Haline şükretmelisin =) Ayrıca bu sorunumu çözme yönünde tavsiyesi olan varsa memnuniyetle dinlerim.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 01:26