Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

baranselona

baranselona

Üye
evet izleniyor videoya tıklandığında telefonun media playerine bağlanarak tam ekran çalıştırıyor(uyumlu sitelerde m.youtube-m.dailymotion gibi)

extassy31

Üye
Son bı Soru Operayı Kurdm Vodafone Lıve ıle baglanıoRm program acılmıyo yuklenıyo dıo oyle kalıyo napabılırım ?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
java sms chat programlar olabilir getjarda araştırmak lazım belkide yoktur...

monteyi bt üzerinden modem olarak kullanabiliyormuyuz acaba??

evet jar olarak da olsa kullanmak isterim :)

evet monteyi bt üzerinden modem olarak kullanabiliyoruz. ayrıca kablo ile de modem olarak kullanabiliyoruz. en azından S5620XXJA4 ben bu firmware de ikisini de hatasız kullandım.

--------------- Ekleme ---------------

Son bı Soru Operayı Kurdm Vodafone Lıve ıle baglanıoRm program acılmıyo yuklenıyo dıo oyle kalıyo napabılırım ?

opera eğer vodafone'un verdiği WEBSIN değil ise VF live ile bağlanmıyor. Girebilmek için Vodafone live ayarlarına gir ve Erişim adını VFLIVE değil de INTERNET olarak yaz. Fakat böyle yaptığın zaman da Vodafone'un bedava facebook hizmetine giremezsin normal cepnet hesabın ile girebilirsin. En sağlamı WEBSIN indirmek olur böylece Facebook da bedava olur.

extassy31

Üye
Sagolun Tşkkr ederm Bıde Fılm ındırdm onu covers Proqramıyla cekıldm quzel bı Vıdeo Oynatıcı Lazm Program Aynı zamanda o programla şarkıda calabılmek ıstıoRm varmı bıldınız quzel tam ekran olan bı prog ?

TasteKiN

TasteKiN

Üye
malesef java video oynatıcı yok ama telefonun kendi video oynatıcısı çok stabil ve kullanışlı eğer 240 320 çevirdi isen başka birşey arama :D

Rußi

Üye
0.facebook a girdiğimde servis kullanılamıyor diyor yardımcı olurmusunuz?

free

free

Üye
nasıl kullanabileceğimide açıklayabilirmisiniz .:allalla:

evet monteyi bt üzerinden modem olarak kullanabiliyoruz. ayrıca kablo ile de modem olarak kullanabiliyoruz. en azından S5620XXJA4 ben bu firmware de ikisini de hatasız kullandım.

.

TasteKiN

TasteKiN

Üye
nasıl kullanabileceğimide açıklayabilirmisiniz .:allalla:

ben win 7 kullanıyorum ve bu şekilde bağlanıyorum . telefondan pc ye birşey yolla ikisini eşleştir sonra bilgisayarın bluetooth programı ile bağlan

free

free

Üye
çok kısa anlatmışsın tam anlayamadım..bir deneyeyim anladığım kadarıyla bakayım

baranselona

baranselona

Üye
arkadaşlar sizinle bişey daha paylaşıyim :)

telefonuma MFJF1 yazılımını yüklemiştim ve müzikçalara çok önemli bir özellik eklendiğini gördüm(bence)
eski FW de müzikçalardan bir şarkı açıp listeye geri döndüğümde listenin en başına dönüyordu fakat şimdiki MFJF1 yazılımında çaldığım müzikten devam ediyor... bence çok yerinde olmuş bu hatayı düzeltmeleri....

iyi akşamlar

denizkopat

Üye
arkadaşlar size bir soru soracagım cok acil. ben monteyi alalı 4 ay oldu.çok da memnunum.ancak menüde sayfaları değiştirirken çok takıla takıla değişiyor.sanki bir bilgisayarın bir oyuna ekran kartı yetmeyipte oyunun esnek çalışmaması gibi. umarım anlatmak istedigimi anlatmışımdır :D bnmbu sorunuma (acil) bir çözüm bulrsanız çok mutlu olrum :D şimdiden saolun :)

baranselona

baranselona

Üye
arkadaşlar size bir soru soracagım cok acil. ben monteyi alalı 4 ay oldu.çok da memnunum.ancak menüde sayfaları değiştirirken çok takıla takıla değişiyor.sanki bir bilgisayarın bir oyuna ekran kartı yetmeyipte oyunun esnek çalışmaması gibi. umarım anlatmak istedigimi anlatmışımdır :D bnmbu sorunuma (acil) bir çözüm bulrsanız çok mutlu olrum :D şimdiden saolun :)

montede menü geçişlerinde parmağınızı ne kadar hızlı hareket ettirirseniz okadar hızlı geçer bu yüzden hızlı sayfa geçişi istiyorsanız parmağıınızı daha hızlı hareket ettirmelisiniz

free

free

Üye
bu yazılımı dendeiniz mi jetgilde qwerty klavyeli yazılım varmış..

arkadaşlar sizinle bişey daha paylaşıyim :)

telefonuma MFJF1 yazılımını yüklemiştim ve müzikçalara çok önemli bir özellik eklendiğini gördüm(bence)
eski FW de müzikçalardan bir şarkı açıp listeye geri döndüğümde listenin en başına dönüyordu fakat şimdiki MFJF1 yazılımında çaldığım müzikten devam ediyor... bence çok yerinde olmuş bu hatayı düzeltmeleri....

iyi akşamlar

Sw Ver
S5620JTJJ2
Csc Ver
S56200JTJI1

baranselona

baranselona

Üye
:) JTJJ2 hiç duymadım
eğer qwerty klavye varsa güzel bi yazılım olabilir ama olsada JTJ yazılımları sitelerde pek bulunmuyor(ben bulamadım) yani bu yazılımı bulmaktada bayağı bi zorluk çekeriz gibi görünüyor

iyi akşamlar

TasteKiN

TasteKiN

Üye
arkadaşlar ben fw buldum ama indiremedim :D ne yaptı isem yemedi bi bakarmısınız?

burası

jetgil

jetgil

Üye

resmi ekledim

akın2323

Üye
benim internetle sorunum var.wifiyle bağlanıyorum istediğim sayfalara ulaşabiliyorum ancak diyelim ki her hangi bir foruma girmek istediğim zaman şu kullanıcı adı ve şifre yazan yerlerin karşısı boş oluyo yani bilgilerimi girebileceğim bi yer yok.yazılar çıkıyor fakat karşılarına yazacağım kutucuklar çıkmıyor.başka kimsede bu problem oldu mu acil yardım ederseniz sevinirim

free

free

Üye
samsung monteyi bt üzerinden modem olarak kullamayı daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz?
1-bt açtım
2-telefonla pcyi eşleştirdim
3-türkcell wap seçili telefonda mesela
4-ama internete bağlanamadım pcden
bende vista var bu arada...
yapamadım bir türlü

Asalas77

Üye
How to download firmware from the links above ? Download button is disabled.

baranselona

baranselona

Üye
benim internetle sorunum var.wifiyle bağlanıyorum istediğim sayfalara ulaşabiliyorum ancak diyelim ki her hangi bir foruma girmek istediğim zaman şu kullanıcı adı ve şifre yazan yerlerin karşısı boş oluyo yani bilgilerimi girebileceğim bi yer yok.yazılar çıkıyor fakat karşılarına yazacağım kutucuklar çıkmıyor.başka kimsede bu problem oldu mu acil yardım ederseniz sevinirim

kendi browser inda böyle sorunlar olabiliyor size operayı tavsiye ederim verdiğim linkten indirebilirsiniz hafıza sorunu vb olmaz-wifi ilede bağlanabilirsiniz-qwerty klavyeside var-yatay ekranda kullanılıyor-tam dokunmatik ve hızlı bence kaliteli eğer kullanmıyorsanız tavsiye ederim