Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy Y & Gio Hangisini Almalıyım ? Yardımm ...

Sponsorlu Bağlantılar

Sence Hangisi ?

• Samsung Galaxy Young

Kullanılan: 0 0.0%
  • Samsung Galaxy Gio

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tLg__06

tLg__06

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Y & Gio Hangisini Almalıyım ? Yardımm ...
Öncelikle Herkese Merhaba Arakadaslar Ben bu Zaman kadar Hep nokia kullandım En cok kullandıgım 5800 'dı Abartısız 3 Senede 10 Tane 5800 Aldım Halen var bitane ama Satmaya karar ver ve Android almayı düşünüyorum . Benim bütçem En fazla 350 Bütceme göre Android Samsung Galaxy Young ve Galaxy Gio ya Yetiyor Çarsamba Günü Gidip alcam Sıfır almayı Düşünüyorum Bana Yardım edermisiniz Lütfen Sizce Hangisini almalıyım Yada Baska bi Telefonmu önerirsiniz ? Zaten şurda 3 Ay kullancam Sonra kutusuna Koycam Mayısın 21'i Askerim Allahın İzniylee :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
tipo bunlardan daha iyi. :)

- - - Eklendi - - -

ama biraz para eklersen xperia ray veya mini2 var

• Beğen
Tepkiler: tLg__06
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Gio

• Beğen
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bencede tipo güzel telefon yazılım ve donanım açısından

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
gio biraz daha iyi bir cihaz ama sen askerden gelene kadar piyasada gio falan kalmaz :oke: bence dişini sık 5800 la idare et gelince al :evet:

bu arada 10 tane 5800'ı ne yaptın :ehe

şunu da belirtiyim Samsung'larda Wonder'dan aşağısı gerçek android değil...

• Beğen

Berk E.

Üye
Eğer şuan ihtiyacın varsa Gio yu tercih edebilirsin ama askerden sonrasını beklersen daha iyi telefonlar çıkıcaktır belkide bütçende artabilir. :)

• Beğen
tLg__06

tLg__06

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ama sony hiç kullanmadım bilmiyorm yani nasıl bişeydir fln tereddütliyim acıkcası

- - - Eklendi - - -

Haklısınızz Arkadaslar aslın askerden sonrasını beklesem daha iyi olacak gibi TALIPAVCI :)) Valla ilk cıktıgında almıstım bi 520 tlye sattım para sıkıntısından bitane daha aldım oda para sıkıntısına n73 takasla gitti :D birisi cok kurcalıyodum ben internetten hersey indiriyodum fln bigün evde net yok die telden nokia pc suite indiriym dedim sabah tel bidaha acılmadı agır geldi galiba :) Telefoncuda yapamadıı bi kactanesinide hatırlamıyorm noldu işte :D Vazgecemiyom bundan bende anlamadım önerin içinde cok saol ..

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar Bir kactanede Samsung s5830 Galaxy Ace Buldum 300 350 arası Sizce o nasıldır ?

Berk E.

Üye
Ace modeli Giodanda iyi model. :oke:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt