Samsung Galaxy W almayı düşünüyorum bir bakabilirmisiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W almayı düşünüyorum bir bakabilirmisiniz?
Evet arkadaşlar samsung galaxy w almaya karar verdim bu forumda kullanıcılarıda varken sorayım dedim. Bu model nasıl iyimi kötü olduğu konular neler (Şarj problemi diye yazmayın 1gün yetsin yeter.) Birde bu telefonun 0'ını ucuza nereden bulabilirim? Bildiğim kadarı ile en ucuz Vatan Computer'daydı ama orada ise 729-754tl arası birşeydi. Bu fiyatın altına güvenilir olarak nereden bulabilirim? (Not: 2.el olmasın)

__Şimdiden yorum yapanlara teşekkürler :)__

KayraBey

KayraBey

Üye

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefonu inceledim 1.4 ghz ( oc'lu ) İyi bir telefon şimdiden hayırlı olsun :) Akakçe.com a bakabilirsin bir dene derim :)

• Beğen
Tepkiler: _Unforgiven_
enes-1907

enes-1907

Üye
ben hiç kullanmadım ama bazı oyunlarda kastığı söyleniyor....

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
kuzenimde var şık bir telefon

avcitalip

avcitalip

Üye
ben az kalsın wonder alıyordum direkten döndü babam 2.el s2 lere bak dedi bende tamam dedim şimdi 800 TL ye bir tane buldum önümüzdeki hafta Allahın izniyle alacağım,ben size cihazın golddaki fiyatını veriyim genelde en uygun gold oluyor + 50-100 TL arası bir fiyata kasko yapıyorlar onuda öneririm ;
689.00TL Gold'da :

(Siyahıda aynı fiyattır o konuda takılmayın)size şimdi neo v al diyecektir çoğu kişi evet neo v biraz daha güçlü ama çok fazla radyasyon yayıyor hem aralarında büyük farklar yok:oke:

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
    Konu Sahibi
Herkese teşekkürler arkadaşlar son bir sorum daha olacaktı işlemcisi OverClock ile 1.4ghz diyor(samsung yükseltmiş olmalı) Bu bir sorun çıkarırmı işlemci yanması vb. gibi?

enes-1907

enes-1907

Üye
Herkese teşekkürler arkadaşlar son bir sorum daha olacaktı işlemcisi OverClock ile 1.4ghz diyor(samsung yükseltmiş olmalı) Bu bir sorun çıkarırmı işlemci yanması vb. gibi?
yo hayır işlemci yanması gibi bişi olmaz asla ,,hem olsa bile garantisi var ama 1.4 overlocklu 1ghz den farkı yok..

avcitalip

avcitalip

Üye
yo hayır işlemci yanması gibi bişi olmaz asla ,,hem olsa bile garantisi var ama 1.4 overlocklu 1ghz den farkı yok..

nasıl yok ya ? 1.4 ghz diyoruz hocam,tabi neo v daha hızlı onu anlayamadım ama normal şartlarda 1.4 daha iyidir:oke:

enes-1907

enes-1907

Üye
nasıl yok ya ? 1.4 ghz diyoruz hocam,tabi neo v daha hızlı onu anlayamadım ama normal şartlarda 1.4 daha iyidir:oke:
sen 1ghz lik işlemciyi 1.9 yap bakalım orjinal 1 ghz mi daha çok ısınır yoksa overlocklu 1.9 mu ....1.9 ghz i örnek verdim adam neo v yi çıkarmıştı videoda ...wonderin işlemcisi 1.4 ghz orjinal değil overlocklu olduğu için daha çok ısınır neo v ye göre... ki neo v yi de sen kendim 1.4 yaparım istesem

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
sen 1ghz lik işlemciyi 1.9 yap bakalım orjinal 1 ghz mi daha çok ısınır yoksa overlocklu 1.9 mu ....1.9 ghz i örnek verdim adam neo v yi çıkarmıştı videoda ...wonderin işlemcisi 1.4 ghz orjinal değil overlocklu olduğu için daha çok ısınır neo v ye göre... ki neo v yi de sen kendim 1.4 yaparım istesem

tamam daha çok ısınır ama 1 ghz ile 1.4 oc'lu işlemcinin performansı aynı olmaz.

enes-1907

enes-1907

Üye

tamam daha çok ısınır ama 1 ghz ile 1.4 oc'lu işlemcinin performansı aynı olmaz.
bence overlock yapmaya gerek yok 1 ghz yeito bnm cihaz mesela rootsuz 1 ghz kasmadn herşeyi çalıştırıyor..ama tabiki samsungun yaptığı overlock ile bizim yaptığımız aynı olmaz onların yaptığı daha iyidir belkide bizim yaptığımız overlocklu işlemciden daha az ısınır..

stylee61

Üye
Abım kullanıyor, gayet memnun. Şu ana kadar şikayet ettiğini görmedim.

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
Hepsiburada . com da 592 tl

metawolf

metawolf

Üye
neo v 1ghz tek islemci 512 mb ram adreno 205 gpu.
wonder 1.4 ghzz tek islemci 512 mb ram adreno 205 gpu

neo v nin islemci hizi daha dusukken nasil daha hizli ve guclu olabiliyor bunu biri aciklasin

elvedanokia

Üye
W iyidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt