Samsung Galaxy W I8150 almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W I8150 almayı düşünüyorum
Samsung Galaxy W I8150 bu telefonu kullananlar bi yardımcı olabilirler mi? artıları ve eksileri neler? Yada 700-750 tl arası android bi telefon önerebilirler mi? Nokia 701 de düşünüyorum ama android de istiyorum aslında ikisi arasında çok kararsız kaldım

skywalker06

skywalker06

Üye
Galaxy W dan uzak dur kesinlikle yazılım güncellemesi yok aldığın zaman düzgün kullanabilmek için custom rom atıp garanti dışına çıkarman lazım sıfır almak istiyorsan 750tlye galaxy ace 2 al derim yada 2.el galaxy s advance al veya s3 mini alabilirsin 750tlye

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkür ederim internette de zaten Samsung Galaxy W I8150 bunla ilgili araştırma yaptım kullanıcı yorumlarindan dolayı telefondan hemen soğudum. Şuan kesin olarak almak istediğim telefon nokia 701 alicam. Internette de zaten kullanıcı yorumlarını okudum ve telefonla ilgili gayet olumlu yorumlar okudum ve buda nokia 701 almam için yeterli olucak tek eksiği otofocus yok oda zaten benim için sorun değil.

Qrdap

Qrdap

Üye
ben galaxy w kullanıyorum eksi yönleri ram ın bazı durumlarda yetersiz kalması ve android 4.0 veya 4.1 e güncellenememesi.bunun dışında iyi bir telefon hızı da bayağı iyi.zaten verdğin fiyat aralığındaki en iyi tel. wonder. :D

togo159

Üye
Ben kullanıyorum. Tavsiye ederim. Ama O paraya ben olsam şuanki aklımla s3mini alırım. Kesinlikle daha iyi

PureFood

PureFood

Üye
O paraya Android alırsan paran boşa gider arkadaşım Lumia 620 çıkmışken 750 TL'ye kaçırma.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Ben kullanıyorum .. tek sorunu ram yetmezliği .. öyle herkesin yazdığı gibi sorunlar yaşamadım :hmmm

- - - Eklendi - - -

O paraya Android alırsan paran boşa gider arkadaşım Lumia 620 çıkmışken 750 TL'ye kaçırma.

Kardeşim asıl bu zamanda wp alırsa parası boşa gider .. Daha wp kullanmak için çok erken :)

lordufuk

lordufuk

Üye
Ben kullanıyorum .. tek sorunu ram yetmezliği .. öyle herkesin yazdığı gibi sorunlar yaşamadım :hmmm

- - - Eklendi - - -

Kardeşim asıl bu zamanda wp alırsa parası boşa gider .. Daha wp kullanmak için çok erken :)
elbette wp nin eksikleri var ama bence lumia 620 alınır internette felan güzel şekilde gezinirsi

• Beğen
Tepkiler: CasuS_87

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
karar vermekte biraz sıkıntı yaşıyorum 3 gün daha düşünücem ama Galaxy S III Mini hiç aklıma gelmemişti onu alabilirim. Nokia lumia 620 ile Galaxy S III Miniyi karşılaştırdım s3 mini özellik ve uygulama bakımından daha ağır basıyor

CasuS_87

CasuS_87

Üye
elbette wp nin eksikleri var ama bence lumia 620 alınır internette felan güzel şekilde gezinirsi

wp internet için çok güzel ama arkadaş oyun oynamak istersen biraz sıkıntı çekebilir :)

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
aslında ben ikisinide yarı yarıya yapıcam

Heroata

Heroata

Üye
Wonder superrr siddetle tavsie edyrm .d

skywalker06

skywalker06

Üye
S3 mini al uygulama sıkıntısı çekmezsin hızlı güzel bir telefon nokia wpli ve symbian alma derim androidli cihaz almak varken ben ace 2 kullanıyorum çok memnun kaldım s3 minide pişman olmazsın

mertoligi

Üye
ben şu anda kullaniyorum tek sorunu ram problemi.. 2012 eylulunde aldik her ne kadar oyun uygulamalari silersem sileyim islemcisi yavas, diger taraftan kamerasinin 5MP olmasi ve flas olmasi gayet iyi

Kerim.

Kerim.

Üye

Kullandin mida konusuyosun?o dedigin cihazi alip ne yapacak.asphalt5le angry birds oynar artik:ah

- - - Eklendi - - -

Telefonumdan memnunum ama gidip 800e s3mini almak daha iyi olur:oke:

kingleng123

Üye
    Konu Sahibi
ışte şöyle bi sıkıntı s3 miniyi ıstanbul beylikdüzünde 800 milyona nerden bulabilirim? Yada şöyle yapabilirim gitti gidiyor.com da 769 milyona var ordan alabilirim

ibrahimoh

Üye
galaxy wonder iyi telefon cm9 cm10 yüklenildiğinde performansı tatmin eder. Ama sen s3 mini al dostum. Hiç uğraşma custom rom falan s3 mini her güncellemeyi alıyor :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt