Samsung Galaxy SIII Arka Kapak Nereden Alınır ?

Sponsorlu Bağlantılar

badmus

badmus

Üye
Aynı Şey Bende De Var Acaba Nedir? :hmmm

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Aynı Şey Bende De Var Acaba Nedir? :hmmm

:allalla: gece gece kafama takıldı harbi bu ne yahu :ehe :zzz: yarın Samsung Türkiye'yi arıyacağım eğer bayram dolayısıyla kapalıysalar salı günü arıyacağım sizede ona göre bilgi veririm arkadaşlar :evet:

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Son resmde tek bildgm 2ND oda 2. Parti Uretilen s3

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Son resmde tek bildgm 2ND oda 2. Parti Uretilen s3

:evet: sanırım öyle,saat 09:00 yani 39 dk sonra Samsung Türkiye'yi arıyacağım :eller:

- - - Eklendi - - -

demin aradım Ankara'da sistem elektroniğe yönlendirdiler demin orayıda aradım fakat telefonu açan olmadı :evet: bekliyoruz :zzz:

Why Always Me

Why Always Me

Üye
O yazı kapağın orjinalliğini belirtiyor..Vede cihazın kaçıncı parti olduğu yazıyor..Sıkıntı yok yani her orjinal S3 'de var..

Türe

Türe

Üye

abicim o öndeki kapağı arkaya kıvırınca yandaki tuşlara basamıyorsun diyorlar doğru mu ? tek korktuğum bu desem yalan olmaz yani :ehe

- - - Eklendi - - -

YOk ya ne basamıcan kabını açmadan bile basabiliyosun ses açma kapamaya :evet: Hatta konuşurken kapağını kapatıyosun hem ekran pislenmiyo yanağından veya terlemenden hem de sensör ü zorlamıyorsun :evet:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

YOk ya ne basamıcan kabını açmadan bile basabiliyosun ses açma kapamaya :evet: Hatta konuşurken kapağını kapatıyosun hem ekran pislenmiyo yanağından veya terlemenden hem de sensör ü zorlamıyorsun :evet:

:hmmm orijinal kapağı bir alalım onuda düşünürüm :evet: :tşk: Ankara'da Sistem Elektronik varmış aradım açmadılar sanırım bayram dolayısıyla kapalılar yarın arıyacağız artık ne yapalım :evet:

- - - Eklendi - - -

O yazı kapağın orjinalliğini belirtiyor..Vede cihazın kaçıncı parti olduğu yazıyor..Sıkıntı yok yani her orjinal S3 'de var..

çakma kapaklarda da o yazı var :ağlarım:

Why Always Me

Why Always Me

Üye

:hmmm orijinal kapağı bir alalım onuda düşünürüm :evet: :tşk: Ankara'da Sistem Elektronik varmış aradım açmadılar sanırım bayram dolayısıyla kapalılar yarın arıyacağız artık ne yapalım :evet:

- - - Eklendi - - -

çakma kapaklarda da o yazı var :ağlarım:

Pek mühim bişey değil o zaman :D

Software95

:allalla: gece gece kafama takıldı harbi bu ne yahu :ehe :zzz: yarın Samsung Türkiye'yi arıyacağım eğer bayram dolayısıyla kapalıysalar salı günü arıyacağım sizede ona göre bilgi veririm arkadaşlar :evet:

Telefonun kod adı yazıyor,hangi parti sürümü yazıyor,hangi bilgisayarda ve hangi makinede üreltiği yazıyor.İsteyen olursa resim üzerinde gösterebilirim

aleranol

aleranol

Üye
serviste değiştirmenin daha iyi olacaktır. çünkü cihazın kaçıncı partiyse vs. ona göre kodlu kapak takacaklarini düşünüyorum. zaten 20tl de çok değil.

enterneoll

enterneoll

Üye
İlk ilandaki kapak orjinal,bence onu almalısın..Sakın ama sakın böyle bişey için telefonunu servise gönderme,ben güvenmiyorum servis elemanlarına..Senin gözün gibi baktığın telefonunu oraya buraya atabiliyorlar ve sen görmediğin için rahat oluyorsun..Çok mecbur kalmadıkça telefonunu servise gönderme..İlk ilandaki kapağı ben çok beğendim,zaten orjinal yazıyor bencede öyle..Ayırt edemedim kendi telefonumdakiyle :)

ilanda zaten hepsinde orjinal yazar. Bence servise götür telefonun kapağını gözünün önünde değiştirsinler.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
serviste değiştirmenin daha iyi olacaktır. çünkü cihazın kaçıncı partiyse vs. ona göre kodlu kapak takacaklarini düşünüyorum. zaten 20tl de çok değil.

Aynı S3 yahuu kodla ilgisi yok :D Koda göre falan takmıyorlar :D Mesele sadece orjinal olup olmadığını anlamak :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

demin aradım hayvan herifler 80 TL dedi bende boşver gerek yok dedim sağol dedim kapattım :ehe

- - - Eklendi - - -

ilanda zaten hepsinde orjinal yazar. Bence servise götür telefonun kapağını gözünün önünde değiştirsinler.

burada servis yok ama :evet:,gittigidiyor'dan orijinal diyen birinden alacaz gibi görünüyor :evet: :(

- - - Eklendi - - -

Aynı S3 yahuu kodla ilgisi yok :D Koda göre falan takmıyorlar :D Mesele sadece orjinal olup olmadığını anlamak :)

iyide replika kapaklarda da o koddan oluyor :evet:

Why Always Me

Why Always Me

Üye

demin aradım hayvan herifler 80 TL dedi bende boşver gerek yok dedim sağol dedim kapattım :ehe

- - - Eklendi - - -

burada servis yok ama :evet:,gittigidiyor'dan orijinal diyen birinden alacaz gibi görünüyor :evet: :(

- - - Eklendi - - -

iyide replika kapaklarda da o koddan oluyor :evet:

Benim demek istediğim kapağı koda göre takmıyorlar..Alakası yokki..İlk parti S3 ile son parti S3 'ün tasarımları farklı mı ? Onu anlatmaya çalışıyorum..Kodların orjinallikle ilgisi yokmuş demek ki başka bir anlamı var demekki öğrenmiş olduk :)

aleranol

aleranol

Üye
80mi ne satıyor ya bunlar? bırak hepsiburadadan al.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Benim demek istediğim kapağı koda göre takmıyorlar..Alakası yokki..İlk parti S3 ile son parti S3 'ün tasarımları farklı mı ? Onu anlatmaya çalışıyorum..Kodların orjinallikle ilgisi yokmuş demek ki başka bir anlamı var demekki öğrenmiş olduk :)

:evet: keşke Samsung Türkiye'yi aradığımda sorsaydım :ehe

- - - Eklendi - - -

80mi ne satıyor ya bunlar? bırak hepsiburadadan al.

hepsiburada'da kapak mı var ? :allalla:

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
kapagın arkasında 2ND ve 1ND yazmasının nedeni güncellemenin önce 1ND sonra 2ND gelmesidir. başka bi nedeni yok. fakat senin kapakta 2ND yaziyor sen gidip bi yerden kapak bulup arkasinda 1ND yazarsa garantide sıkıntı olur. saten imei den 1ND mi 2ND mi samsung çok iyi biliyor.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
kapagın arkasında 2ND ve 1ND yazmasının nedeni güncellemenin önce 1ND sonra 2ND gelmesidir. başka bi nedeni yok. fakat senin kapakta 2ND yaziyor sen gidip bi yerden kapak bulup arkasinda 1ND yazarsa garantide sıkıntı olur. saten imei den 1ND mi 2ND mi samsung çok iyi biliyor.

garantilik bir durum olursa eski kapağı takarım zaten :D

- - - Eklendi - - -

aynen,80 lira vermem ona :evet:

Üst Alt