Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
Yani demek istediğim samsung nası olsa son güncellemesi diye atarmı ne zaman gelir işe yarar mı malum artık pabucu dama atılıyor s6 nın
Mecbur yapacak milleti zorlayacak ki yeni telefonlar alsınlar yoksa nu iş nasıl yürüyecek

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Buyrun Güvenli Klasör Denendi Çalışıyor

Beyler güvenli klasör kurdum çalışıyor buyrun

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
AOD KURDUM AMA çalışmıyor

De aktif edilmişti sistem üzerinden çalışmaması normal galiba

Ben telefonu servise göndercem pil değişimi yapıldı ama şu an %39 şarjım 2 saat 39 dakika ekran süresi almışım en fazla 3 saat eder gönderirken gene pil bitiyor diyede eklesem mi sorun kısmına ?

hikmet366

hikmet366

Üye
De aktif edilmişti sistem üzerinden çalışmaması normal galiba

Ben telefonu servise göndercem pil değişimi yapıldı ama şu an %39 şarjım 2 saat 39 dakika ekran süresi almışım en fazla 3 saat eder gönderirken gene pil bitiyor diyede eklesem mi sorun kısmına ?
Test yapar format at geri verir pil daha yeni değişti

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Test yapar format at geri verir pil daha yeni değişti

Olsun bi yazıyım yinede bu sefer telefonda not yazicam üstüne öyle vericem 3 sorun o 40 karakter limiti olan text alanına sığmaz büyük ihtimal başarı teknik vericem oda parça isfendiyar takip ediliyor ya kendi sitesinden o yüzden. Ama te karşı yakada boğaz geçmem lazım 1 saat yol aman aman

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
Olsun bi yazıyım yinede bu sefer telefonda not yazicam üstüne öyle vericem 3 sorun o 40 karakter limiti olan text alanına sığmaz büyük ihtimal başarı teknik vericem oda parça isfendiyar takip ediliyor ya kendi sitesinden o yüzden. Ama te karşı yakada boğaz geçmem lazım 1 saat yol aman aman
Kolay gele

hikmet366

hikmet366

Üye
Kamera Kalitesi Hoşuma Gitmedi Sanki bulanın çekiyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Kamera Kalitesi Hoşuma Gitmedi Sanki bulanın çekiyor

Selfie kamerasında donma var mı ? Arka kameraya göre sanki bi donarak geliyor selfie kamerası bende ?

hikmet366

hikmet366

Üye
Selfie kamerasında donma var mı ? Arka kameraya göre sanki bi donarak geliyor selfie kamerası bende ?
Hızlı haraket ettiği için donuyor sabitleme teknolojisi yok

avast

avast

Üye
Merakım şu servise verip batarya değiştiren varmı nasıl yüeüyor işler

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Merakım şu servise verip batarya değiştiren varmı nasıl yüeüyor işler
ben değiştirdim. Pili teste tabi tutuyorlar. BNelli bir seviyeden fazla güç kaybı varsa yeni pil takıyorlar. belli bir limitin altındaysa sıfırlayıp geri veriyorlar telefonu

avast

avast

Üye
ben değiştirdim. Pili teste tabi tutuyorlar. BNelli bir seviyeden fazla güç kaybı varsa yeni pil takıyorlar. belli bir limitin altındaysa sıfırlayıp geri veriyorlar telefonu
Nasıl bir limit mesela

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Nasıl bir limit mesela

Birşey sorucam bu android 7 ye güncelleyin wipe ekranına girerken sizde dr installing system update diyip daha sonra no command diyor mu acaba ? Eğer öyle değilae servise verirken onu da söliyim sıfır rom flashlasınlar
@hikmet366 wipe atma ekranına girmeyi deneyip bana bi yazabilir misin ?

hikmet366

hikmet366

Üye

Birşey sorucam bu android 7 ye güncelleyin wipe ekranına girerken sizde dr installing system update diyip daha sonra no command diyor mu acaba ? Eğer öyle değilae servise verirken onu da söliyim sıfır rom flashlasınlar
@hikmet366 wipe atma ekranına girmeyi deneyip bana bi yazabilir misin ?
Evet diyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Evet diyor

o zaman genel olarak yazılımsal i bende iyice cihazda hata arar oldum iyimi paranoyak etti beni bu samsung
S6 Edge android 7 an itibari ile internetli pil kullanımı ( oyunsuz )

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
o zaman genel olarak yazılımsal i bende iyice cihazda hata arar oldum iyimi paranoyak etti beni bu samsung
S6 Edge android 7 an itibari ile internetli pil kullanımı ( oyunsuz )

Ben oyun oynatırım için 3.30 saat

askımm

Üye
S6 edge genel anlamda enson haber ahaber tv clans of online kafafa topu blutt kulaklik bagli guc tasarrufu olamadan 4 .saat 25 dka flan ekran suresi ama sunu garanti ederim 4 saat den asa dusmuyo...

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S6 edge genel anlamda enson haber ahaber tv clans of online kafafa topu blutt kulaklik bagli guc tasarrufu olamadan 4 .saat 25 dka flan ekran suresi ama sunu garanti ederim 4 saat den asa dusmuyo...
Bende de 4 saate şükür ediyorum

askımm

Üye
Cihaz kompak tasarim cok seviyorum samsung serisiden s serisi olarak ama batarya iste huawe p9 dan buna gectim genede pisman deyilimmmm.....

• Beğen

Üst Alt