Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
Şunu da ben kendim report edicem bu sabahki rom olayını detayları ile , saat 10 da uğraşmaya başladım 5 te çözüm buldum 6 da işim bitti aralıksız kaç saat oldu kim bilir
Az önce lik kullanımına baktım da 10209 diye bir uygulama %5 pil tüketmiş bu ne oluyor tam olarak
Optimizasyon gibi birşey 1 2 cikar daha çıkmaz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Virüs değilse sorun değil, oyun oynarken şarkın çabuk bitmesini önlemek amaçlı oyunların çözünürlük ve FPS hızını düşürme özelliği gelmiş

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
yoldash48

yoldash48

Üye
Güzel jelatin arayanlar için hepsiburada indirim var. Ben şundan kullanıyordum tekrar sipariş vericem.

19,89 TL

hikmet366

hikmet366

Üye
Virüs değilse sorun değil, oyun oynarken şarkın çabuk bitmesini önlemek amaçlı oyunların çözünürlük ve FPS hızını düşürme özelliği gelmiş
O vardı zaten kardeş

hikmet366

hikmet366

Üye
Buyrun Güvenli Klasör Denendi Çalışıyor

Ekli dosyalar

senolsenol1

Üye
selam arkadaslar bende soyle bi problem var bende irandan alinma bir original samsung s6 var android 6.0 yuklu arkadaslar ben bunun frimwaresini bastan assagi degistire bilirmiyim mesela urkiye frimwaresini yazabilirmiyim? bottoloaderden tutmus herseyini?

hikmet366

hikmet366

Üye

Aod kurdum ama çalışmıyor

avast

avast

Üye
Selamın aleyküm dünden beri bende kullanıyorumda bu 7 ye iyileştirmeler gelir mi
Bence

Artıları

+Arayüz modernleştirilmiş

+bildirğmlere daha kolay cevap lanıyor

+whatsaptan mesaj geldiğinde hızlı cevaplamada falan videoları durdurmuyor iphonedaki gibi üstten bir panel çıkıyor ordab yazıyorsunuz

Eksileri

-Frame atlamaları oluyor

-Bildirim gelince mesajı açmadan hızlı cebapla deyince bildirim kaybolmuyor hala orda duruyor

- Rami fazla tüketiyor

- Performans düşüşleri

Bu samsung birdaha güncelleme verirmi yani 7 yi sorunsuz hale getirirmi yoksa bir iki göz boyayıp bırakır mı bir iki sene daha kullanayım diyodum bu güncelleme biraz hoş olmadı xiaomi mi5s e falan mı geçsem diyorum eğer düzelmeyecekse

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Selamın aleyküm dünden beri bende kullanıyorumda bu 7 ye iyileştirmeler gelir mi
Bence

Artıları

+Arayüz modernleştirilmiş

+bildirğmlere daha kolay cevap lanıyor

+whatsaptan mesaj geldiğinde hızlı cevaplamada falan videoları durdurmuyor iphonedaki gibi üstten bir panel çıkıyor ordab yazıyorsunuz

Eksileri

-Frame atlamaları oluyor

-Bildirim gelince mesajı açmadan hızlı cebapla deyince bildirim kaybolmuyor hala orda duruyor

- Rami fazla tüketiyor

- Performans düşüşleri

Bu samsung birdaha güncelleme verirmi yani 7 yi sorunsuz hale getirirmi yoksa bir iki göz boyayıp bırakır mı bir iki sene daha kullanayım diyodum bu güncelleme biraz hoş olmadı xiaomi mi5s e falan mı geçsem diyorum eğer düzelmeyecekse

Şu anda cihazları 7 ye geçirmeye çalışıyorlar biraz aceleye gelen ama geç olan bir güncelleme, zamanla düzeltmeye yönelik güncellemeler göndereceklerdir bu şekilde bırakmazlar

Aod kurdum ama çalışmıyor

Geliştirici seçeneklerinde oem kilidi yok dimi? Dün acaba ondan dolayı mi yüklenmedi dedim de oem kilidi göremedim

ilhan_firat

ilhan_firat

Üye
Samsung Galaxy S6 yeni güncelleme yaptım hızlı sarj sorunu çıktı.
bilen varmıdır ? ? ?

avast

avast

Üye
Şu anda cihazları 7 ye geçirmeye çalışıyorlar biraz aceleye gelen ama geç olan bir güncelleme, zamanla düzeltmeye yönelik güncellemeler göndereceklerdir bu şekilde bırakmazlar

Geliştirici seçeneklerinde oem kilidi yok dimi? Dün acaba ondan dolayı mi yüklenmedi dedim de oem kilidi göremedim
Yani demek istediğim samsung nası olsa son güncellemesi diye atarmı ne zaman gelir işe yarar mı malum artık pabucu dama atılıyor s6 nın

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
bilen varmıdır ? ? ?
Bende bir sorun yok şarj aletimi kontrol edin belki hızlı şarjı kapatmışsınızdır

Yani demek istediğim samsung nası olsa son güncellemesi diye atarmı ne zaman gelir işe yarar mı malum artık pabucu dama atılıyor s6 nın
Son güncelleme demek için erken daha android o tanıtılması özellikleri yeterli olacaktır bana göre android o yu da alır daha sonrası gelmeyebilir. Oda yeni cihaza teşvik etmek için olabilir

avast

avast

Üye
Bende bir sorun yok şarj aletimi kontrol edin belki hızlı şarjı kapatmışsınızdır
Firmanın 2 sene yazılım güncelleme destegi var zaten note4 e falanda böyle yapıldı yoksa gayet gğclü cihazlar

Son güncelleme demek için erken daha android o tanıtılması özellikleri yeterli olacaktır bana göre android o yu da alır daha sonrası gelmeyebilir. Oda yeni cihaza teşvik etmek için olabilir

hikmet366

hikmet366

Üye

AOD KURDUM AMA çalışmıyor

hikmet366

hikmet366

Üye
bilen varmıdır ? ? ?
Pilin tükenmiştir kardeş servisde bataryam şarj tutmuyor hızlı boşaliyor dersen garanti kapsamında değişir

Bende pil performansı iyi benim batarya değişti 4 5 saat ekran süresi alıyorum oyun oynama rağmen

Üst Alt