Samsung Galaxy S4 mu Lumia 920 mi Iphone 5mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 mu Lumia 920 mi Iphone 5mi?
Arkadaslar telefonu yaklasik 4-5 kullanacagim surekli internette dolanip resim cekerim oyn oynarim onerilerizi bekliyorum

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Azıcık daha bekle NL928 al bence

Hem o sırada oyunlar da artmaya başlar ;)

Ama arkadaşlar hemen oyun için NL928 olmaz diyecekler, haklı yönleri de var.Şu an için :hmmm

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi

Ama arkadaşlar hemen oyun için NL928 olmaz diyecekler, haklı yönleri de var.Şu an için :hmmm

L928 amerikaya ozel cikmiyornuydu? ayrica wp8in hala zamani var cok yavas gelisiyor

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
S4 derım hocam

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Lumia 928 i ben önerecektim:)

PriZm

PriZm

Üye
Lumia 928 Türkiye'ye gelmeyecek diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Bence iPhone 5 al. S4'ün kaldırdığı oyunları kaldırır. 2 telefonu da incelersen daha iyi karar verebilirsin. Ama Nokia Lumia 920'yi kesinlikle alma. İnternet ve oyun performansı kötü.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 928 Türkiye'ye gelmeyecek diye biliyorum.

Lumia928 Global Ready olarak muhtemelen bu ay sonunda Verizon üzerinden satişa cikacak. Türkiye'ye gelecegi veya gelmeyecegi kesin degil. Kesin olan tek şey cihazın global dagitima hazir olacagi.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
bir kisi iphone5 demis baskasi s4 demis napmaliyim :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Bence iPhone 5 al. S4'ün kaldırdığı oyunları kaldırır. 2 telefonu da incelersen daha iyi karar verebilirsin. Ama Nokia Lumia 920'yi kesinlikle alma. İnternet ve oyun performansı kötü.

Kaldirmak ne kelime.cok daha akici oynatir ip5

Türe

Türe

Üye
Galaxy S4

MaxipmaN

Üye
wp a sıcak bakmıyorum yerinde sayıyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
açıkcası htc one düşünmüyorum malum htc desteği çok çabuk çekiyor iphone5 ile galaxy s 4 arasında gidip geliyorum aslında L920 istiyordum fakat wp yerinde sayıyor

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

internet oyun performansının neresi kötü? Gayet iyi fakat yeteri kadar oyun yok.

mqeen

mqeen

Üye
Galaxy S4 derim yok ben beklerim diyorsan IPhone 5s bekle :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
kesinlikle lumia 920 al. Yerinde saymıyor. Çok hızlı gelişiyor inan bana. Sen diyelim telefona oyunları aynanda yüklemiyeceksin bitirip öyle yükleyeceksin zaten öyle yapıncada yep yeni oyunlar çıkıyor. İnternetine laf yok. Br arkadaş yavaş demiş l920 nin internetine ama inan bana diğerlerinden farkı yok. Video filan karşılaştır istersen :) diyeceğim şu, şuan donanım olarak en iyi telefon s4, bir tek kamera lumia ile kıyaslanabilecek. Yrinde olsam lumia alırdım ama sen bilirsin :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
kafam karıştı iyicene alacağım telefonu 4-5 kullanacağım o yüzden acaba lumianin desteği ne olur çünkü bildiğiniz üzere Iphone en az 4 sene destek alır s4 desem romlarla işi götürür fakat lumia?

Üst Alt