samsung galaxy s3 alacağım bilgi lütfen

• 29 Eylül 2012
  • 525 Okunma
  • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlarşimdiye kadar hep iphone kullanan biri olarak androide geçmeyi düşünüyorum . İphone almamın sebebidoktor olduğum için tıbbiprogram çeşitliliği idi . Şimdi androide geçip root işlemi ile bu progrmaları yüklemek istiyorum ama sormam gereken birkaç şey var cevap verirseniz sevinirim

1- Root işlemi yaptıktan sonra bu programları telefona nasıl yüklüyoruz ? iphonedaki instoluos gibi bir yazılım var mı ?
    2- Bilgisayara indirdiğimz programlar telefona direk atılıp yüklenebiliyor mu ?
    3- Bu tıbbi programların hallerini bulabileceğim siteler var mı

yardım ederseniz ona göre en kısa sürede alacağım teşekkürler.

Yazan: darkvader
  2. 1.si paralı olan uygulamayı sen tel e bedava kurmak istiyorsan çok çeşitli kurma yöntemleri var ama normal kullancam diyosan örneğin bi oyun atcan tel e data dosyasını hafıza kartında istenilen bölüme atıyosun apk sini kurup oynuyosun 2.si evet atılıp yüklenebiliyor 3.si tıbbı programlar var google play store da ben nabzımı bile ölçtüm android tel imle :) yok alternatif siteler arıyorsan markette bulamadığın veya bedavaya kullanmak istediğin programlar için öyle sitelerde var istersen bedava market uygulaması bile var tel için:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 03:21