Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

izo37

izo37

Üye
sakata gelmeyin derim viran benimki eskidi s3 ü bekliyorum :) dermişim tm kızmayın şakaydı ayna almadınmı sen hacı daha yaw :D alda kurtul.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
sakata gelmeyin derim viran benimki eskidi s3 ü bekliyorum :) dermişim tm kızmayın şakaydı ayna almadınmı sen hacı daha yaw :D alda kurtul.

ağğ ulan yaramı deşme izo37:ehe
türkiyeden alacak bütçe hala çıkaramadım yurt dışını kolluyorum şuanda yazda geliyo ya gelip giden olabilir..
bi alsamda kurtulsam:d::d:

bu arada negatif yön olarak telefonda ne gördün?

OğuzcanAbi

Üye
ağğ ulan yaramı deşme izo37:ehe
türkiyeden alacak bütçe hala çıkaramadım yurt dışını kolluyorum şuanda yazda geliyo ya gelip giden olabilir..
bi alsamda kurtulsam:d::d:

bu arada negatif yön olarak telefonda ne gördün?

karne biraz daha iyi olsa aldiriyodum dayim geliyor yurtdisindan sorarsa bisi istiyon mu sgs2 dicem :D

viranufuk

viranufuk

Üye
karne biraz daha iyi olsa aldiriyodum dayim geliyor yurtdisindan sorarsa bisi istiyon mu sgs2 dicem
karne çok mu kötü hocam valla o zman işin yaş

OğuzcanAbi

Üye
AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
:DD

anemik

anemik

Üye
AYNA bi ısınıyo diyolardı dogruymuş.1gün boyunca deneme fırsatım oldu yengem sayesinde.ekstra bişiyi yok.ama korkutuyo insanı elinde bozulcak fln diye :D gerçi bn cok terlediğim için her telefon elimde ateş gibi olluyor.o kdr özelliğede bırakta ısınsın hani.iphone da yok ama bak :P

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
AYNA bi ısınıyo diyolardı dogruymuş.1gün boyunca deneme fırsatım oldu yengem sayesinde.ekstra bişiyi yok.ama korkutuyo insanı elinde bozulcak fln diye :D gerçi bn cok terlediğim için her telefon elimde ateş gibi olluyor.o kdr özelliğede bırakta ısınsın hani.iphone da yok ama bak :P

hımm neyse ozaman ya o kadar özellikte dediğin gibi varsın ısınsın bir sorun çıkarmıyorsa sorun yok zaten..
iphone hiç deme bana o telefonu hiç sevmiyorum..

----------Eklendi @ 12:03:15 ---------- Yazıldı @ 12:02:35 ----------

googla yaz e okuldan notlarimi paylasiyorum gir ona tum notlarimi gor cepden girdim link atamadim 3tane 5 2tane 2 10 tne 3 var

10 tane 3 mü??
biraz daha iyi olsa diyon bide kardeş:ehe:ehe

Enser

Enser

Üye
hocam bende bekliyordum ve aldım dahil edebilirisniz :)

viranufuk

viranufuk

Üye
sahibinden de 1211 den satıyor güldemir iletişm iyimi alsammı ki diye düşünüyorum yalnız kayıtlı değil

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
sahibinden de 1211 den satıyor güldemir iletişm iyimi alsammı ki diye düşünüyorum yalnız kayıtlı değil
nasıl kayıt ettircen peki? garantiside yok bide..
1499a android telefonlari.com satıyor hem garanti hem kayıtlı..

viranufuk

viranufuk

Üye
1500 lirada çok pahalı 200 daha düşse alırım anca ordan bide peşin fiyatına taksit yapmıyor her karta

viranufuk

viranufuk

Üye
vadesi çok değil ama :hmmm
düşündüm almayı ama bende cardfinans ve maximum var ikisinide tek çekim yapılıyor

viranufuk

viranufuk

Üye
:hmmm tek çekim de ağır olur :D
yaniii :)

----------Eklendi @ 20:54:09 ---------- Yazıldı @ 20:47:50 ----------

yokmu telden hemen sıkılan şöyle peşin fiyatına taksitle satıcak olan :))

viranufuk

viranufuk

Üye
bu nasıl

OğuzcanAbi

Üye
ilginç aman dolandırılmada :oke: