Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
bu arada s2 bekleyenler listesinde telefonu aldı olarak yazılan ilk kişi oldun :ehe

izo37

izo37

Üye
hehe eyv inş sizinde olur dostlar beklemesi gerçekten zor.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
inşallah..
zor olmaz mı hiç ya videolarını izle izle usandım artık:ehe:ehe:ehe

anemik

anemik

Üye
gt taksitle al nolcak yaw.24 e böldür al.cok istiyosan.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
gt taksitle al nolcak yaw.24 e böldür al.cok istiyosan.

böldür alda herkezin bütçesi bir değil yani anemik .. 24 e böldürünce ucuza vermiyorlar bu telefonu yani gene fiyatı dahada artıyor maddi durum meselesi..

izo37

izo37

Üye
100 200 düşsün diyosan en az 2 daha beklersin ayna demedi deme :)

viranufuk

viranufuk

Üye
valla arkadaşlar galiba bekliyicez biraz daha en azından 1200 falan olsun alırız böyle bütçeyi oldukça zorlar ne yapalım biraz daha wave ile idare edelim belki 2.0 çıkar dermişim:))

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
100 200 düşsün diyosan en az 2 daha beklersin ayna demedi deme :)

şuanda başka çarem yok malesef bütçem yetmiyor gelirim olsa sorun değilde yok işte beklicem çaresiz..

anemik

anemik

Üye
bnmde uygun değil ama başka şans yok artık.gidipte toplayıp nakit veremiyoruz :D yaşın kaç ? ünw gidiyormusun yda gidicekmisin ? mesela bna Devletten burs cıkmadı krediyi almadım hata yaptm.seneye 1 yıl kredi alıp iptal ettircem dilekçeyle.aylık 240tl veriyor 12 ay boyunca.telefonumu halletcem inş.ünw bitirdikten 2 yıl sonra ödemeye başlıyoruz ztn parayı.

----------Eklendi @ 23:25:37 ---------- Yazıldı @ 23:25:15 ----------

inş durumun iyi olurda alırsın inş..

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
bnmde uygun değil ama başka şans yok artık.gidipte toplayıp nakit veremiyoruz :D yaşın kaç ? ünw gidiyormusun yda gidicekmisin ? mesela bna Devletten burs cıkmadı krediyi almadım hata yaptm.seneye 1 yıl kredi alıp iptal ettircem dilekçeyle.aylık 240tl veriyor 12 ay boyunca.telefonumu halletcem inş.ünw bitirdikten 2 yıl sonra ödemeye başlıyoruz ztn parayı.

----------Eklendi @ 23:25:37 ---------- Yazıldı @ 23:25:15 ----------

inş durumun iyi olurda alırsın inş..

yani insanlık hali bak ne güzel anlatmışsın.. olmayınca olmuyor mecbur beklicez durumlar iyi olana kadar..
inşallah kardeş sende alırsın..

uafreak

Üye
Bekleyemedim ve sonunda kavuştum SG2 ime.. Herkese bu cihazı kesinlikle tavsiye ediyorum tek kelime olaganüstü bir cihaz yapmış samsung umarım sizde bi an once kavusursunuz..

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Bekleyemedim ve sonunda kavuştum SG2 ime.. Herkese bu cihazı kesinlikle tavsiye ediyorum tek kelime olaganüstü bir cihaz yapmış samsung umarım sizde bi an once kavusursunuz..

hadi hayırlı olsun güle güle kulan..
kça nrden aldın bu arada?

anemik

anemik

Üye
AYNA dikkat et,senin gibi bnm gibi insanlar bu telefonlara açken ucuzluk adı altında kandırılmayalım :D 1200tl olan pek inanmadım mesela.wardır bşi gibi geldi.kaçak bile olsa ucuza satmazlar yeni cıkan telefonu.

izo37

izo37

Üye
+1 anemik dikkat edin cinliler yapmışlardır bile cakmasını tv falanda vardır onlarda genelde :D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
1200'e satması normal bence neden derseniz yurtdışından getittirecek zaten.yurtdışından 1 milyara geliyor zaten telefon başı 200 tl kar ediyorlar..
neden 1200 e satıyorlar çünkü;
imei kayırlı değil(kayıt ettirmekte zor pasaport gerekli ve o pasaportta ülkeye 1 hafta ya da 1 aymı ne süresi var o süre içinde giriş yapmış olmalı)
garantisi yok..

açılmamış kutu diyor zaten adam yani hologramından bile anlarsınız açılmamış olduğunu..

----------Eklendi @ 23:53:38 ---------- Yazıldı @ 23:52:51 ----------

ama genede dikkat etmekte fayda var tabikide katekulle olabilir..

uafreak

Üye
1700 e faturalı garantili valla şarjı 1 günde bitiriyorum ellimden hiç düşmüyo tegra oyunlarını görmeniz gerekir eski oyunlar tarih öncesi kalıo..

izo37

izo37

Üye
Şimdi samurai II yi kurucam :P