Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

Masha

Masha

Üye
Alanlara hayırlı olsun pozitif yönlerini bizede aktarırsınız artık :) ben almayı düşünüyodum ama fiyatından vazgeçtim :)

scortman

Üye
arkadaşlar ben bugun telefonu elıme aldım telefon gayet güzel kullandıgım kadarıyla tek birşey dışında androit market'den uygulama yüklemeyi bir türlü yapamadım "Cihazınız bulunamadı" mesajını veriyor site. Gmail'ile telefonu bir türlü senkronizasyon edemedim o kadar denememe rahmen..

pyst34

Üye
bende bugün galaxy s2 aldım arkadaşlar tek kelimeyle süper telefon... allah sizlerde almayı nasip etsin inşallah ...

• Beğen
Tepkiler: scortman
viranufuk

viranufuk

Üye
arkadaşlar cihazı almak istiyen alsın cihazzın tek kusuru batarya sorunu başka da sorunu yok oda düzelir inşllah

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cihazı almak istiyen alsın cihazzın tek kusuru batarya sorunu başka da sorunu yok oda düzelir inşllah
bataryadan ne sorunu var ki?

----------Eklendi @ 12:48:56 ---------- Yazıldı @ 12:48:37 ----------

bende bugün galaxy s2 aldım arkadaşlar tek kelimeyle süper telefon... allah sizlerde almayı nasip etsin inşallah ...

İNŞALLAH.. AĞZINDAN BAL DAMLIYO:ehe:ehe

enaa_881

enaa_881

Üye
bataryadaki sorun her akıllı telefonda olduğu gibi şarjın çabuk bitmasi

enaa_881

enaa_881

Üye
evet zaten ben de sorun olarak görmüyorum yeterki bi S2 im olsun

hakan-

Üye
Bende Aldım :D

lizard67

Üye
16) lizard 67

kkursatt

Üye
ACİL Satılık Sıfır Samsung Galaxi s2 !

Arkadaşlar Şuan Kargoya verdi Benm manita pasaportu açlmamş bir şekilde 1200 tl ye satcam Jialtinin bile açmadan Ulaşm

ovural

Üye
ovural

tonyboy03

Üye
bende aldım

empereur

Üye
bende bir tane kore versiyonu var üzerinde orjinal koruyucu film mevcut çift batarya ayrıca ikinci bataryayi şarj etmek için ve film izlerken telefonu yatay veya dikey durmasını sağlayan dock station karasal yayın özelliği ve nfc özelliği de mevcut cihaz buradaki galaxy s2 lerin üst jenerasyonu ve tek kelime ile mükemmel sebebi yok ama sahip olmak isteyene satabilirim 1550 tl incelemeniz için tam modeli shw-m250k buyrun

DARKOFLEGEND

DARKOFLEGEND

Üye
valla bende galaxy bekleyenlerdenim ama s2 deil s3 ü bekliyorum şuan n8 kullanıyorum yani acelem yok :)