Samsung Galaxy S vs LG Optimus Black vs Sony Ericsson Xperia Neo vs Huawei İdeos X5 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S vs LG Optimus Black vs Sony Ericsson Xperia Neo vs Huawei İdeos X5 ?
Arkadaşlar ilk üç telefon fiyatları ortalama olarak aynı video ve fotoğraf kalitesinde xperia neo daha önde sanırım müzik konusunda da öyle. Ayrıca 2.3 android kullanılıyor. Sony diğerlerinden iyi gibi ama önerir misiniz ? Ya da ideos x5 alıp param cebimde mi kalsın ?

Lenneth

Üye
Galaxy S Plus (i9001) satılıyor teknosada 1199 liradan, o civar bütçeniz varsa 1.4 ghz işlemci, Adreno 205 GPU ve Android 2.3 işletim sistemi ile işinizi görecektir.

Listenizdeki telefonlar arasından Galaxy S'i tavsiye ederim.

nalcam22

nalcam22

Üye
xperia neo al

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
1200 lira biraz pahalı :dry: Zaten normalde bütçemi aşarak alcam bu telefonlardan birisini de :ehe İlk başta ucuz ama iyi bir model ideos x5 düşünüyordum sonra flashda falan kastığını öğrenince kamera kötü falan biraz daha yüksek gideyim dedim ama fiyatlar tavana çıkıyor :ağlarım:

omer1371

Üye
Galaxy s hepsinden daha iyi 0 almak istersen yok Plus alabilirsin yada temiz 2.el alırım dersen 550 den 700 e kadar var

berk2010_2

Üye
Lg Optimus black diyorum yazilim destegi olsydi burdaki telefonlardan daha iyiolurdu diye dusunuyorum ayrica oyunlarda kasma cok cok az oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt