HTC One V? vs. Sony Xperia U? vs. Sony Xperia Sola?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar arkadaşlar.
Artık bir klasik oldu benim için ; telefon almadan önce maxicep ailesine danışmadan telefon almıyorum.

Üç telefon arasında kaldım başlıkta da belirttiğim gibi ;

lütfen sizin de değerli tavsiyelerinizle belirleyeceğim alacağım telefonu.

HTC One V? veya Sony Xperia U? veya Sony Xperia Sola?

kiyaslama sonuçlarına göre
xperia u eziyor.ister 2 çekirdekli işlemcisi ister görüntülü konuşma ile ama diğer tarafta bir dev htc var.
birde sola çıktı ama onda da görüntülü konuşma yok.

sizce hangisini almalıyım tavsiyeleriniz hangi yönde olur ?

şimdiden teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Not:
*Görüntülü konuşma şart değil
*işlemci değeri ve ram değeri iyi olsun wonder daki gibi 2-3 sayfada rami doldurmasın
*daha önce huawei ideos x5 - galaxy s2 ve galaxy note kullandım android olarak.
*kullanımı kolay her şey elinin altında olsun.
*asla oyun oynamam ama programları sırf denemek için bile kasarım telefonu oyunla değil programlarla canını çıkarırım telefonun.
* ve sola da da experia u da ki gibi altta led şerit var mı? temalara göre renk değiştirecek şekilde?
* son not gösterişli olsun :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Sola U'dan daha iyi Htc zaten neo v ile kapışabilecek seviyede bir telefon
Not: Htc ne kadar dev ise Sony'de o kadar devdir :)

-Emre

-Emre

Üye
Xperi uya sakn bakma hafza karti takilmiyo sola olblr

Black

Black

Üye
HTC Desire X al derim .

diyeceksiniz adreno 203 gpu su kötü diye aslında değil tek çekirdekli mali 400 d n daha iyi performans göstermiştir ve adreno 205 ten daha iyidir
ARM CORTEX A5 kötü bir işlemci değildir CORTEX A8 İ baz almıştır ve ARM CORTEX A8 den daha iyidir ve tegra 2 de olmayan bir özellik ARM CORTEX A5 DE VAR bunun için HTC DESİRE X AL DERİM RAHATINA BAK HEM JELLY BEAN GÜNCELLEMESİDE ALICAK

KiRa-X

Üye
    Konu Sahibi
Xperi uya sakn bakma hafza karti takilmiyo sola olblr

HTC Desire X al derim .

diyeceksiniz adreno 203 gpu su kötü diye aslında değil tek çekirdekli mali 400 d n daha iyi performans göstermiştir ve adreno 205 ten daha iyidir
ARM CORTEX A5 kötü bir işlemci değildir CORTEX A8 İ baz almıştır ve ARM CORTEX A8 den daha iyidir ve tegra 2 de olmayan bir özellik ARM CORTEX A5 DE VAR bunun için HTC DESİRE X AL DERİM RAHATINA BAK HEM JELLY BEAN GÜNCELLEMESİDE ALICAK

değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

mekanikmen

Üye
Ace 2 mali 400 gpu sahip s2 ile aynı çıkan bütün oyunları oynadım most wanted olsun modern combat olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt