Samsung Galaxy S IV plastik kasa ile gelecek

 • 6 Mart 2013
 • 2514 Okunma
 • 55 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. 14 Mart tarihinde düzenlenecek olan “Unpacked” etkinliği ile Samsung’un amiral gemisi Galaxy S IV gün yüzüne çıkacak. Geçtiğimiz dönemde Galaxy S Serisi ile Samsung, büyük başarı yakalamıştı. 2012 sonu itibari ile gelen bilgiler Galaxy S Serisi‘nin 100 milyon, Galaxy S III‘ün de 40 milyon satış rakamını geçtiği yönündeydi.  Galaxy S IV’ün tasarımı ve donanım özellikleri şu an için merak konusu. Söylentilere bakacak olursak eğer 4.99″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel HD çözünürlükte Super AMOLED ekran, 2GB sistem belleği, 13MP arka kamera, 2.1MP ön kamera, 1.8Ghz sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa yonga seti ile gelmesi bekleniyor.

  Bir çok yeni teknolojiyi de bünyesinde barındıracak olan Samsung Galaxy S IV’ün kasa malzemesi hakkında da söylentiler gelmekte. Samsung’un diğer amiral gemisi Galaxy S III’de olduğu gibi Galaxy S IV‘de de plastik malzeme kullanılması bekleniyor.

  Bu konu da ki bilgi Cnet üzerinden geliyor. Haberin kaynağı da Samsung Mobil Bölüm Başkanı Y.H. Lee.
   


  Yazan: ANIL
 2. Sekiz Çekirdek?

  Neden?
   
 3. sistemi o kadar ağır ki anca kaldırıyor :S
   
 4. Birlikte çalışmıyor işleme bağlı olarak güçlü dört çekirdek ve yoğun kullanılmadığı zamanda tasarruf için az enerji harcayan dört çekirdek işlemci var
   
 5. Bu kadar yoğun donanımdan oluşan bir cihaza batarya dayanacak mı acaba :hmmm
   
 6. Note II içinde böyle deniyordu, samsung yine halleder batarya işini sıkıntı yok adamlar hiçbiryerden kısmıyo cihaz yaparken herşeyi tam yapıyor :)
   
 7. Sağlamlık konusuna hiç girmeyelim....
   
 8. Cihazın 8 çekirdek ile gelmesi sizi batarya konusunda yanıltmasın . 4 cekirdek cortex A7 guc gerektir meyen durumlar icin , 4 çekirdek A15 güç gerektiren işlemler için. Samsung bu sekilde batarya dan % 70 oranın da tasarruf sağlamayı planlı yor. :oke:
   
 9. inceleme ve hesaplarıma göre Çift çekirdek işlemci ve 1 gb ram androidi son hız çalıştırıyor.Daha fazlası sadece uygulamaları,tarayıcıyı hızlandırır.
   
  Şehriyar ve polat_karaduman bunu beğendi.
 10. Plastik mi gene :mad:
   
 11. iphone 4/4s cam yere düşünce kırılıyor arkadaşım s3ünü kaç kere düşürdü bişey olmadı plastik olmasında demir mi olsun sonra ısınıyor diyeceksiniz
   
 12. Aslında düşününce plastik olması en iyisi.

  Hem ısıyı atar
  hem sar oranı düşük olur
  hem nfc düzgün çalışır
  hemde daha hafif olur.
   
 13. Harbi 4 ve 4s çok dayaniksiz
   
 14. Gözümün önünde kızın s3'ü yere düştü benim içim parçalandı onu görünce ama telefonda hiçbirşey yok hemde mermere cami yere gelicek şekilde düştü
   
 15. camı yere gelince birşey olmaz gorilla glass 2 var diğer şekillerde düşünce pert oluyo
   
 16. Plastik olunca ısıyı atar mı dersın? :)
   
 17. Söylentiler den ibaret suanlik ama samsung yapiyosa pil sorunu olacağını zannetmiyorum.
   
 18. en azından aliminyum kasa yapmalıydılar.
   
 19. Evet :) metale göre daha çabuk atar
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/11/2018 - 13:26